Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is észrevettétek, hogy a facebookon nem lehet egy ismeretlen lánnyal sem ismerkedni, mert mind elutasít vagy olyan kis beképzelt, öntelt buta liba, hogy nekem megy el a kedvem, hogy tovább ismerkedjem vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%
mi ott ismerkedtunk meg. :) fél éves kapcs..
2011. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:09


komolyan? :o


hogyan történt?


nekem eddig csak kudarcaim voltak eddig, nem is merek már ráírni lányokra, mert sosem jó nekik, amivel nyitok

2011. okt. 20. 23:10
 3/38 krvua ***** válasza:
83%
nézzél jól ki.
2011. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
51%
Tegyél ki egy netről szedett macsó képet. Garantált lesz a sikered.
2011. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:10


kösz, megfogadom tanácsod ;)

2011. okt. 20. 23:11
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
megláttam egy újévi bulin, megtetszett, de ugy gondoltam h annyiban is marad a dolog.. de megtalaltam facebook-on, volt egy csomó közös ismerősünk, bejeloltem, aztan elkezdtunk beszélgetni, 1 hónap mulva talalkoztunk, és negyedik hónapban már egy pár voltunk :) ja, én vok a lany.
2011. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel a facebookot csak a külföldi ismerőseimmel való kapcsolattartás miatt használom. ismerkedni élőben szoktam.
2011. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
30%
Igazad van kérdező, valóban így van ! Tegyél ki jó képet magadról és hazud hogy sok pénzed van, akkor majd beszélgethetsz velük.
2011. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:11


köszi, hogy megosztottad, hát engem egy lány sem jelölne be magától, de már megszoktam


ha én jelölök, akkor meg tuti egy szatírt látnak bennem úgy koptatnak le

2011. okt. 20. 23:15
 10/38 A kérdező kommentje:

élőben is szoktam ismerkedni ismeretlen lányokat szólítgatok le és ők is egyből jönnek, hogy van pasim, vagy gyorsan elfutnak szó szerint, mintha valami ragályos kór lennék


ez nagyon tud ám fájni


pedig ha megismernének tudnák, hogy sokkal odaadóbb vagyok, meg kedves

2011. okt. 20. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!