Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen érezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen érezhető különbség a szilikon és a természetes mellek tapintása között?

Figyelt kérdés
A szilikon feszesebb, keményebb?
2011. okt. 21. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Van köztetek valakinek szilikon cicije?
2011. okt. 21. 14:06
 2/7 napietus ***** válasza:
100%

nekem nem szilikonos, férjem szerint van, olyan mintha egy kemény gumit markolásznál. egyik exének volt, azt mondta, nagyon gáz :S


29/n

2011. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Van különbség. Nekem (most nem részletezném, mi miatt), az egyik mellem szilikonos, a másik nem. Kinézetre egyformák, de tapintásra szerintem nem. A szilikonos keményebb, feszesebb (egyébként szerintem nem rossz a tapintása, csak más), viszont a barátomnak nem tűnt fel, úgyhogy lehet, hogy annyira nem érezhető.
2011. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem szilikonos, de nővéremnek igen. Egyszer megtapogattam, hogy milyen és hát elég fura, olyan, mintha egy vízzel töltött lufit, vagy egy gumilabdát fognál meg... Akkor döntöttem el, hogy sosem rakatok magamba szilikont.
2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez főként attól függ a mell mely részébe ültetik be, az izom alá v. fölé. Ha alá, akkor természetesebb tapintása van, mert több fölötte a természetes szövet.
2011. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szilikon olyan mint a kemény tejes zacskó. Természet ellenes.
2013. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!