Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban hogyan lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban hogyan lehetünk kettesben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem és szerintem én is neki, egy suliba járunk, de mindig vannak körülöttünk.

Olyan jó lenne végre "véletlenül" összefutni vhol a suliban, de hogyan?


2011. okt. 21. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne, pont ilyen helyzetben vagyok...kivancsi vagyok a tobbiek valaszara
2011. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a suliban a wc-k elég félre eső helyen voltak. Ott csináltuk óraközben az egyik akkori barátnőmmel. Szerencsénkre csak hülye haverom jött akkor arra. Próbáljátok meg ti is valami ilyesmi helyen.
2011. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy összefutni a büdös életbe nem fogtok.

Kell valami olyan (pl: délutáni foglalkozás) ami kizárja a többieket és míg arra vártok tudtok beszélgetni stb.

2011. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez véletlenszerűen elég kivitelezhetetlen, ha csak nem tudod előre mikor megy valahova egyedül.

Én két évig jártam egy volt osztálytársammal, előtte meg egy évfolyamtársammal, de kettesben szinte sosem voltunk suliban. Egyikőjükkel egy sulis szervezésű három napos kiránduláson melegedtünk össze, másikukkal pedig neten kezdtünk el komolyabban beszélgetni, aztán ez átterjedt élő viszonyra is persze :)

21/L

2011. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szertárakat külön ezért építették.


meg lehet beszélni a legtöbb jó fej tanerővel, h te ott rendet kell, h csinálj, és XY legyen aki segít neked.


:-)

2011. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Véletlen összefutásra nem tudok, de ha össze jöttök, javaslom a lyukas órákat, meg pl. ha van hátsó lépcsőház a suliban, akkor a pince vagy a padlásfeljáró, oda nem lehet látni... Nekem annak idején ez vált be. a szertárak is jók, csak ahhoz jó tanulónak kell lenni...
2011. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!