Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten ajánlanátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten ajánlanátok olyan (szórakozó) helyet, ahol normális, huszonéves pasikkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem discokra gondolok!
2011. okt. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
gödör
2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden szórakozóhelyen lesz: Drogos, piás, páva, idióta, és "Normális" huszonéves pasi is... viszont neked ki kell szűrnöd!
2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen hely sincs, mert a normális pasikat úgy koccantják le a csajok, hogy az már fáj.


Én általában kulturált módon próbálkozok be a csajoknál, igaz ha iszok akkor elég troll a fejem, de annyira randa nem vagyok, hisz nap mint nap Nök sokaságával szemezek.

Tehát miután jópáran okádék módon lekoccintottak, azóta nem igazán foglalkozok a dologgal. Egyszerüen jól érzem magam, jól berúgok, összeszedek valami angol cserediáklányt vagy svédet vagy tökmindegy milyet... ja és lett egy rossz tulajdonságom.

A buli legnagyobb ribancaihoz odamegyek, kiveszem a frissen vett piát a kezükböl oszt odébb ballagok.

2011. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első: beszartam a röhögéstől :D:D
2012. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!