Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora vágy bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora vágy bennem? 22/F

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kis bomba barátnőm aki szeretni valóbb mint akármi :) nagyon szeretem,ő is engem nagyon nagyon,lassan egy éve vagyunk együtt,szóval nem kell ragoznom ezt tovább.Viszont van egy kis problémám,már ha annak mondható.Vannak ugye rajta kívül is szép csajok meg szebbek is persze,de nekem ő a legszebb mert az életem,és imádom.De miért van bennem szexuális vágy más bomba nők iránt akikkel kedveljük egymást mint barát,de ugyanakkor nagyon kívánatos nők,és ha szingli lennék járhatnék is velük.Ez biztos.Miért van bennem az az erős vágy hogy bárcsak dughatnék egy jót vele,bárcsak nyalhatnám.Kicsit aggaszt a dolog,nem csalnám meg a bnőmet soha mert imádom,és vele is jó a szex nagyon,de más csajok iránt is akiket ismerek akár látásból is,és ahogy nézem a szexi képeiket és szépek is,teljesen elönti a gyomrom a forróság annyira kívánom.Kikészít ez az érzés....nem tudom miért van ez,de áhh,ez olyan furcsa szituáció.
2011. okt. 22. 00:37
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, a bnőm szídöglesztően szép és bomba. :) szóval ezzel nincs gond
2011. okt. 22. 00:39
 2/34 A kérdező kommentje:
v*
2011. okt. 22. 00:39
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
Te melyik unatkozó, trollkodni és hergelni vágyó késő esti válaszolgató vagy már bakker?
2011. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Azért van, mert szereted a grupit. Nem kell ezt túl ragozni. A tudat alattid már tudja, te ezek szerint még nem. Mondjuk szerencsére még a csajod se tudja (elvileg, és neked szerencsére).
2011. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ja és troll is vagy, igen :D
2011. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy picit ráuntál a barátnődre? Mondjuk én sem értem, biztos aranyos pár vagytok a leírás alapján. Próbáljátok feldobni a kapcsolatotokat, szervezzetek minél több és minél izgalmasabb programokat, dumáljatok, nevessetek, nemtudom... esetleg szólhatsz is neki erről, bár te ismered, te tudod hogy kéne felvezetni és hogy fog reagálni rá... de tényleg ne csald meg.
2011. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
fizikai munka hiánya, nem vagy eléggé leterhelve haver!
2011. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok, erős inger, tesztoszteron.
2011. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Tesó,többet dolgozok én mint te,meg nyugtatlak.
2011. okt. 22. 00:44
 10/34 anonim ***** válasza:
És roma vagy?... tesó...
2011. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!