Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes levelezésből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes levelezésből lehet több, mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm,aki egy fórumon ismerkedett meg egy csajjal,akinek van barátja,és messze lakik.Mindennap leveleznek egymással,minden este,hétvégén,van,hogy napközben is,2-3órát.Így bele lehet szeretni a másikba?Vagy ez lehetetlen?Főleg,hogy a nőnek barátja van.Véleményeket várok,hogy szerintetek ebből,vagyis a levelezésekből kialakulhat-e valami?
2011. okt. 22. 09:08
1 2
 1/15 Jubilee ***** válasza:
Kialakulhat. Akár azt is el tudom képzelni, hogy szerelembe essen az egyik fél a másikkal, de kölcsönös is lehet. A távolság is legyőzhető...
2011. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.Lehet több mint barátság, de szerintem csak akkor, ha a levelezést,ami hónapokig is eltarthat, találkozások "sorozata" követi, akkor lehet, tapasztalat, egyébként ha nem látjuk, nem érezzük akkor nehezen.
2011. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De,ha a nőnek van barátja?Nem értem,akkor miért szükséges levelezgetni más fiúval?A barátja nem hiszem,hogy örülne neki.
2011. okt. 22. 09:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a másiknak van barátja és boldog vele, akkor az ő részéről nehezen, viszont nem világos, hogy miért levelezik egy másik fiúval..
2011. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor is van esélyed : D !

Levelezgessetek csak , nem árt , néha kérdezgeted a napi dolgokról.

(Énis így jöttem össze a mostani bnőmmel már 1 éve, és neki amikor elkezdtem vele levelezgetni akkor volt pasija)

2011. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem rég van barátja, és lehet csak felületes a kapcsolatuk, és ő másra vágyik, lehet barátkozni akar csak ami nem egyenlő a megcsalással.
2011. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
09:31 esnek.Nem rólam van szó.Egyébként meg nem lennék olyan ,hogy szétdúlok egy kapcsolatot.
2011. okt. 22. 10:15
 8/15 A kérdező kommentje:
09:30as,számomra sem világos,szerintem ez gáz.
2011. okt. 22. 10:15
 9/15 A kérdező kommentje:
A pasinak 5hete ért véget,egy majdnem 4éves kapcsolata.Így nézzétek a dolgokat.Ő azt mondja,hogy unaloműzésként beszélget a nővel.
2011. okt. 22. 10:17
 10/15 anonim ***** válasza:
jaja, mi is igy jottunk ossze.
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!