Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellett neki a sütim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett neki a sütim? Miért? Ez valami jelzés, vagy csak nem szereti, vagy mi?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, van egy oktató, akitől nem tudsz szabadulni, talán túlzás kimondani hogy szeretem, de megveszek érte az biztos. Negyed éves vagyok, 2.5 éve így van. Persze vagy nem persze volt közben 1 hosszabb kapcsolatom, akkor kicsit jobb volt a helyzet. De szakítottunk, kezdődött minden elölről. Ebben a félévben csak speckolom van nála egyik este. Elvileg pont kezdésig órám van másfél szinttel feljebb, de mindig előbb eljövök, nehogy késsek.

Most várnunk kellett a teremre, mert még bent volt az előző óra. Nekem meg nagy szám van, és ha ott van kicsit meghülyülök... szóval jó 5-10 percet beszélgettünk, még azt is elmondtam neki hogy azért nem csináltam házit, mert sütit csináltam a srácoknak estére. Ezen kicsit meglepődött, de hogy sütit csináltam tetszett neki.


Barátnőim rávettek, hogy vigyek neki belőle. Bementem hozzá, eleve kellett vele beszélnem több okból is, és mielőtt elmentem oda szerettem volna adni. De nem fogadta el.


2011. okt. 22. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy cukros és nem köti az orrodra. Vagy fogyózik. Vagy egyszerűen nem kívánta a sütit. Mi férfiak viszonylag egyszerűen és direkt módon gondolkodunk. Attól függetlenül döntünk süti kérdésben, hogy a kínáló tetszik avagy nem.
2011. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :-)


Az első gondolataim ezek voltak nekem is. csak eltelt lassan másfél nap, és nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy mi van. Ilyenkor hajlamos vagyok túlkombinálni a dolgokat.

2011. okt. 22. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt látom...:)))
2011. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy már tavasszal is egyedül voltam, akkor is tartott órát, és volt némi ráutaló magatartása, meg ült bent néhány óránkon, amikor az irodájukban volt, és hát mondjuk úgy, úgy pakolta a monitort, hogy lásson, alapvetően nem ott tartja, mindig csak akkor rakta oda. De egy idő után olyan pletykákat hallottunk, hogy nős, így nem akartam az egészet. Most kiderült, hogy nem, és a fellegekben jártam. Most viszont nem tudom mi van.
2011. okt. 22. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az oktatód kissé bonyolítja a helyzetet. Ha tetszel is neki elképzelhető, hogy etikai okokra lehet visszavezetni a tartózkodását. lehet, hogy közeledned kéne, picit egyértelműbb jeleket adnod felé. De mindenképpen nagyon nagyon óvatosan és körültekintően mert könnyen elszúrhatod ha úgy érzi, kínos a helyzet számára.
2011. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :-)


Háát igen, ezzel hogy az oktatóm nekem is bajom van, alapesetben elítélem az ilyet.De vele ez 2,5 éve megy. Nem tudok elfutni előle, és nem is akarok, minden emberi kapcsolatomra rányomja a bélyegét.


Ezért is nem akarok "nyomulni" igazán.

2011. okt. 22. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel sem randizhatna a saját diákjával.
2011. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálunk egész sok példa van az ellentétre. Jelen esetben mivel még egy darabig tanít, és ha minden szép és jó lehet megkérem, hgy legyen a szakdolgozati konzulensem jövőre, nem is nagyon tudom, hogy mit akarok az egésztől.


Ha minden szép és jó, maradhatok phD-ra, akkor már nem tiltja semmi sem, de az még másfél év... így addig majd kiderül.


Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 22. 19:30
 9/9 anonim válasza:
na mi a helyzet???
2013. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!