Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy srácnak, de zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy srácnak, de zavar a magassága. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is tetszik nekem, nagyon aranyos srác és még jól is néz ki, sőt teljesen az esetem, de 190 cm magas kb, én meg csak 162. Tetszenek a magas fiúk, de zavar, hogy majd egy fejjel magasabb. Ráadásul vékony is vagyok, szerintem olyan lennék mellette mit egy gyerek. A másik pedig, hogy elég jól néz ki ahhoz, hogy szinte bármelyik lányt megkaphassa, ha akarná...
2011. okt. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

.... ha 140 centi lenne jobb lenne?öregem micsoda problémák...

van egy barátnöm vagyis volt. 150 centi,a pasija(de lehet már a férje is) 210!!!!

és imádják egymást. pedig a csaj tényleg ugy néz ki mint egy gyerek.még a keze is tök pici. de már huszonéves.

2011. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ez érdekel anyám 160cm apám 195


Ez legyen a leg kisebb gondod!Fogd fel úgy hogy " zsák a foltját<3"

2011. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne csináld már kedves kérdező! 192cm vagyok és annyira tetszenek az alacsony lányok :) szóval az összes magas fiú nevében mondanám, hogy ha tetszik a srác és zavar hogy magas akkor vegyél fel egy magassarkút. összebújva meg úgysem számít a magasság :)
2011. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minden megoldható a magasságkülönbség nem számít, az ágyban sem nem kell félni a magasságtól. 2 méter vagyok simán megcsináltam egy 160 centis csajt :D
2011. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet se hallottam még, h egy lánynak egy fiú túl magas legyen.
2011. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

hány évesek vagytok?


hol szoktatok találkozni? És téged a közönség véleménye érdekel , amikor teszem fel kimennétek az utcára, vagy valóban téged zavar?

2011. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én párom 193 cm, én pedig 158.

17 hónapja együtt vagyunk, soha sem okozott gondot a magasságkülönbség. Eleinte nem mertem laposban flangálni mellette, de mára már teljesen meegszoktam:D

2012. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!:) meg nagymamam mondta mindig h 'agyban nem szamit...' fogd fel te is igy..;) Ui. bocsi h nincs ekezet..:/ :)
2014. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!