Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miért sz.rjátok le őket,miért ítélkeztek felettük úgy, hogy nem is ismeritek? ennyire gáznak tartjátok, hogy nem jár el bulizni és nem issza magát a sárgaföldig minden hétvégén? illetve miért nézitek le őket ilyenek miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Hülye kérdés. Kapásból lesz mindjárt 20 srác aki leírja h ők ilyenre vágyak, és nagyon megbecsülnének téged.
2011. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg cseréld fel benne a fiú-lány szavakat és ugyan-úgy értelmes kérdést kapsz. Na ezért.
2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem nézem le őket. Az olyan lányokat nézem és sz*rom le, akik már 17 évesen cigiznek, meg isznak. Nem azt mondom hogy igyon, de csak mértékkel. Az olyanokkal pedig végképp nem foglalkozok, akik úgy öltözködnek mint a k*rvák, és úgy is viselkednek. Én inkább a normális, visszahúzódóbb lányokat kedvelem.
2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Szerintem ezt a kérdést pont a magát sárgaföldig le ivós, bulizós, buliban lotyót felszedős srácokhoz intézted.

De tudod legtöbbször akik a visszahúzódó lányokat kedvelik, maguk is visszahúzódóak, így ez felvet némi problémát... :)


20/f

2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Panda Péter ***** válasza:
100%
én bírnék egy ilyen lányt. de hol lehet találkozni velük? otthon? az interneten? az utcán? na ne röhögtess. nem kell bulizni, nem kell inni, de valahova el kell járni, ki kell mozdulni, mert az a b
2011. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
ők nem törődnek velem!
2011. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az olyanokat veszem észre. Bár ennek az az oka, hogy magam is csendesebb, visszahúzódó vagyok. Ebből kifolyólag még egy ilyen lánynál sem igazán merek lépni... Pedig mit meg nem adnék egy ilyen lányért...;)
2011. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok visszahúzódó, eljárok bulizni, pörgök, élvezem az életet még is a visszahúzódóbb lányokat kedvelem igazán. szerintem pontosan azért, mert én pörgős vagyok és valahogy megnyugtatnak, de nem ez a legjobb szó rá. Volt már visszahúzódó barátnőm, akkor én sem jártam el nélküle sehova, tény, hogy nem is mentünk sokszor, de akkor ez nem számított, hisz nekem ő volt a fontos.

20/F

2011. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék :)
2011. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Panda Péter ***** válasza:
100%

fuck, megint lemaradt a vége:

én bírnék egy ilyen lányt. de hol lehet találkozni velük? otthon? az interneten? az utcán? na ne röhögtess. nem kell bulizni, nem kell inni, de valahova el kell járni, ki kell mozdulni, mert az a bizonyos sült galamb senki szájába nem fog berepülni.

a második comment pedig EPIC WIN.

2011. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!