Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele híres emberbe, aki elérhető volt a számodra? Mi lett belőle? Ha ilyen helyzetbe kerülnél, belemennél ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 20:04
 1/7 mus musculus ***** válasza:
0%
Túl sok hánámontánát nézel.
2011. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem többet mint te, kedves első válaszoló!
2011. okt. 23. 20:23
 3/7 mus musculus ***** válasza:
Oké.
2011. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D


attól hogy elérhető,a lényege ugyan az mintha nem elérhető lenne. vagyis, hogy nem a személyébe szeretsz bele,hanem abba ahogy kinéz és amilyennek a média mutatja,ami sokszor távol áll a valóságtól

2011. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban így van, amíg meg nem ismered személyesen és észre nem veszed, hogy ez az ember teljesen más, mint amilyennek a média beállította, egy ugyanolyan hétköznapi ember mint te vagy én. A kérdés tehát inkább arra vonatkozik, hogy akkor mit tennétek ha már megismerkedtetek vele és kölcsönös a szimpátia?
2011. okt. 23. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm...:)

Hát az elérhető az talán túlzás.

Egy külföldi énekesről van szó, akivel megismerkedtem egyik koncertjük alkalmával. A hely zárásáig dumáltunk (teljesen el volt tőle ájulva, hogy beszélem az anyanyelvét, ami nem egy gyakran beszélt nyelv amúgy), másnap elhívott a városba, el is mentem, stb.

Azóta néha sms, fb-re felvett, egy-két üzenet.

Mikor megismerkedtünk egyébként még volt kapcsolata(már nincs), de egyrészt letagadta, másrészt célozgatott, hogy bejövök neki.

Pár héten belül jönnek megint hozzánk, hát, majd megpróbálok valamit alakítani. Persze nem akarok semmi komolyat tőle, de na :)

2011. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami a többit illeti: nem az ő koncertjükön voltam valójában, és a zenéjüket sem csípem, csak ő jön be. A média szerencsére nem állít róla semmi különöset, és ha állítana is lesz*rnám magasról, mert sosem olvasgatok ilyesmikről...
2011. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!