Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti hogyan élitek meg, ha egy csaj felpofoz titeket? Nem szégyen az nektek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy srác, meg egy csaj. A srác beszélget a haverjával és elmegy előtte két csaj( az egyiknél próbálkozott, de a csaj hidegen fogadta, a másiknak pedig egy hete "csapja a szelet". Az utóbbinak megfogja a combját, de a csaj felpofozza.
2011. okt. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam vadidegen nőket fogdosni így nem is élem meg a felpofozást.
2011. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem egy részeg rib@nc vágott fejbe, azóta is van egy púp ott, és azóta gúnyolnak a Púpos Fiúnak.
2011. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen! Sőt! Több éve jóban vagytok, a csaj eleinte kacérkodott veletek, majd abbahagyta, de maradt a jó viszon, ti megfogjátok a combját, ő meg felpofoz titeket.
2011. okt. 23. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te már írtál kérdést ráadásul pont erről csak kicsit másik szempontból!

Am meg szerintem igen elég gáz és égő meg ciki...semmi esetre sem cuki :D

2011. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Mintha erről a történetről olvastam volna már itt XD. Csak más volt a kérdés
2011. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Aki ilyet tesz, maximálisan megerdemli a pofont.

Viszont az az igazán gáz, ha agresszivan visszareagál rá az ember. Szegyenlenem magam, ha visszaütnk, vagy megfenyegetnem!

2012. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15%
Hát én már megfogtam legalább 3 csaj lábát is az osztályban a többiek előtt, de egyáltalán nem pofozott meg egyik se. Itt nem magával a szituval lesz a gond, hanem azzal az emberrel, aki ezt megtette. 14/F
2015. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mármint az, aki felpofozta a fiút.
2015. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Belluka válasza:

Legjobb érzés. IMMMMMMÁDOM!!!!

Hallod, én mindenkinek neki csapom a Szelet. Olyan mint a Gellért-hegy.

2016. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, szóval a nők pofozkodhatnak, mert az cuki, a férfiak meg nem, mert "nem emberek". Oké...
2019. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!