Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap reggel első csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap reggel első csók és annyira izgulok, hogy hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 napja járok egy fiúval.Tegnap voltunk buliba,erre nem volt semmi csak ölelkeztünk,arcra puszi meg ilyenek,de ma beszéltük,hogy holnap(egy suliba járunk)reggel tali és mást is akar,tehát csók csók csók.Én meg soha nem csókolóztam.Már mindent átnéztem és még idegesebb lettem,annyira,hogy hányingerem van,meg fáj a hasam,olyan fajta vagyok,hogy ha ideges vagyok,rosszul leszek :/ tudom rengetek ilyen kérdés van...de...mit csináljak? 15/L
2011. okt. 23. 22:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, nem kell félni ettől. Természetes, hogy izgulsz. Próbálj megnyugodni és csak a srácra koncentrálj. :)
2011. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%

xDddDD jaj de vicces xd

Amúgy nem lehet túl romantikus barátod ha ezt csak így random bejeleti lényegében hogy holnap reggel lesz az első csók :Ddd az csak úgy szokott jönni magától nem megbeszéléésre.. :DDDD és akkor izgolnod sem kell előre :P

2011. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
huh:) köszi végre egy rendes ember! :)
2011. okt. 23. 22:40
 4/41 A kérdező kommentje:
úgy irta,hogy holnap nem csak arcra puszit akarok :))))
2011. okt. 23. 22:41
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
kár izgulni,majd egyszerűen csak megtörténik :))
2011. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%
Ennyire komolyan venni hihetetlen.... Ez már inkább röhej, hogy ennyire rágörcsölsz... Majd lesz az magától... -.-"
2011. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon izgulsz, először legyen csak szájra puszi, ízlelgesd az ajkait, aztán ha felbátorodsz, nyisd ki a szád, simogasd a nyelveddel az övét, de ha látja hogy bizonytalan vagy, úgyis irányítani fog, te pedig hagyd ... :)
2011. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
utolsó köszi!na több kérdést se nézek meg,mert mára elég volt.Lesz ami lesz... :)
2011. okt. 23. 22:55
 9/41 kovpet ***** válasza:
88%

Cuki kislány :)

Nyugizz, ne tervezz, csak élvezd. :)

Csak simogasd, nem kell semmi extrát csinálnod :)

2011. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se görcsölj rá a dologra :) Én 17 éves lány vagyok,s még sosem csókoloztam. Pedig nekem is van most egy pasim,majdnem 2hete. Mondtam h még várni szeretnék a csókkal. Mert én is parázok kicsit töle. DE,édes a pasid, hogy kijelentette mikor lesz az elsö csók :D :) s sok sikert,majd irj h milyen volt ;)


Pusza

2011. okt. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!