Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a szerelmem, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a szerelmem, egyedül érzem magam nélküle, mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
nem tudom túltenni magamat rajta, és nagyon hiányzik, állandóan sírok és fáj mindenem.
2011. okt. 24. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Tedd túl magad rajta, javaslom.
2011. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
miben halt meg? amúgy ebben mi, idegenek nem nagyon tudunk segíteni, de próbálj minél többet társaságban lenni, hogy ne egyedül, otthon emsézd magad ezen. szorítok. :(
2011. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tudom h nem tudtok rajta segíteni, de már nincs más...
2011. okt. 24. 15:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
háát...nagyon sajnálom tényleg! :'( nincs is annál rosszabb, minthogy meghaljon valaki. de egyébként miben halt meg? :O
2011. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 napietus ***** válasza:
37%

ne legyél sok időt magányosan. és minnél előbb próbáld meg lezárni az ügyet magadban (amellett, hogy természetesen mint emberre lehet, és kell is rá jó szívvel emlékezned). aztán ismerkedj, ne maradj egyedül! egy nagynéném 35 évesen lett özvegy, elkövette azt a hibát, hogy nem ismerkedett senkivel, belegubózott a gyászába évekig, aztán mire feleszmélt, már annyira megszokta az egyedüllétet, hogy képtelen volt bárkihez is alkalmazkodni, normális kapcsolatot kialakítani valakivel. ne kövesd el ezt a hibát! nem véletlen a szó: gyászÉV. nem tudom, mikor volt ez, de egy év alatt el lehet gyászolni bármilyen kedves halottunkat.


29/n

2011. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nemrég történt.

csak az a baj h egyfolytában beszélek hozzá és én "bolond" várom h megjelenjen és érezhessem h itt van és láthassam.

2011. okt. 24. 15:15
 7/18 A kérdező kommentje:
autobalesetben amúgy. és annyira hiányzik:((
2011. okt. 24. 15:16
 8/18 napietus ***** válasza:
100%

akkor hagyj időt magadnak. de véges időt, mint fentebb írtam! és vedd tudomásul a halálát. menj ki a sírjához, vigyél virágot, koszorút, gyújts mécsest, imádkozz a lelkéért ha vallásos vagy.


az a lényeg, hogy a tudatodban is rögzüljön a visszavonhatatlan elmúlás gondolata. mert ezt egyenlőre úgy látom, csak az eszed tudja, a tudatodig még nem ért el.

2011. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ja és mindig vele álmodok és az álmaimban tudom h halott és ő is tudja de mégis velem van. ezt nem rétem.
2011. okt. 24. 15:17
 10/18 A kérdező kommentje:
igazad van. :( ez oylan nehéz, Vannak pillanatok amikor úgy érzem erős vagyok és új életet kezdek de 1 órával később már megakarok halni:(
2011. okt. 24. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!