Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak tetszik vagy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tetszik vagy szerelmes is vagyok belé? Van egy fiú aki tetszik. De nem tudom eldönteni, hogy csak tetszik vagy szerelmes vagyok belé. Folyton a közelébe vagyok, egyszerűen csak valahogy oda kell mennem. És szeretnék mindig vele lenni *-*

Figyelt kérdés

Akkor most,hogy is van ?!

(Minél több választ)Köszi


2011. okt. 24. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes az ember, általában egyből tudja. Ha szeretnél szerelmes lenni, nyugi, leszel. De ez szerintem a rajongás. Nem is suerelem, de nem is csak simán tetszik.
2014. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!