Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogyan mondjam azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan mondjam azt neki, hogy szakítani akarok? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Jó ideje érik bennem a gondolat, hogy szakítok a párommal. 6 éve vagyunk együtt, sok volt egykor a bizalmatlanság és a vita, és ennek hatására én már nem érzem úgy, hogy bíznék benne és szeretném.


Elhatároztam, hogy végre határozottan kimondom. (Tavaly szóba került, de csak visszaengedtem.)


A problémám a következő: tegnap hazajött a munkából. Teljesen letörve. Lefeküdt. Odamentem megkérdezni mi a baj és elkezdett sírni. (Nem tiniről van szó, 40 éves férfi.)Azt mondta, nem bírja az új munkájával járó streszt, mindent kilátástalannak érez és nincs kedve élni. Próbáltam vigasztalni és láttam, hogy jól esett neki. Magához szorított és azt mondogatta úgy szeretlek. Meg hogy olyan jó neki, hogy ennyi ideje mellette vagyok és már ismeri minden gondolatomat.


Egy pillanatra elbizonytalanodtam. Végül oda jutottunk, hogy szeretkeztünk. De megbántam. :(


Most mi a fenét csináljak? HOgyan mondjam el? Az ő állapotában most lehet ez nem tenne jót, de meddig várjak még?


Tudom, hogy alapvetően is kikészülne, ha kimondanám, pláne akkor most. De nem akarok már vele lenni. Nem megy már.


2011. okt. 25. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha tegnap szeretkezni is tudtál vele, akkor tudsz még egy kicsit várni, csak amig összeszedi magát.
2011. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég baj az, hogy megtettem, nagyon megbántam, de annyira elkeseredett volt. És valahogy úgy alakult. Természetes, hogy nem utálom, nem arról van szó, csak együtt nincs jövőnk, és ezt ő is tudja.
2011. okt. 25. 08:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez rettenetesen nehéz szituáció.


Egyrészt kell, hogy önvédelemből tudjál annyira önző lenni, hogy nem erőszakolod meg magad (most ezt ne szó szerint értsd) minden nap, hogy olyasvalaki mellett vagy, akivel nem akarsz lenni.


Másrészt viszont kell, hogy legyen benned annyi szeretet, hogy a másikat nem dobod csak úgy el, mint egy rongyot.


Te tudod, hogy mennyit viselsz még el és milyen helyzetben vagytok pontosan. Mérlegelj, hogy mi a fontosabb. Ha bírod még maradj, de ha te is "összeomlás, kikészülés" előtt állsz, akkor lépj!!!!

2011. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Első sorban mindig megérdemel egy lehetőséget hogy leülsz vele és megbeszéled a problémát és hátha tudtok változtatni a dolgon...

Hány szeretőt tartasz?

2011. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Durva szitu.Legyél vele és magaddal is őszinte,szakíts vele!
2011. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hány szeretőt tartok?


Soha életemben nem volt szeretőm, ne sértegess kérlek!


Többieknek:

Az a baj, hogy mi már rég úgy vagyunk, mint a kutya meg a macska. Pár évvel ezelőtt ő megcsalt engem. Azóta nem tudok megbízni benne és emiatt rengeteget vitatkozunk. Ha felhívja egy nő este 22 kor ne akadjak ki, de ha engem felhív egy munkatársam, mert épp segítséget kér telefonon, akkor balhézik velem. Nem bírom már ezt, úgy érzem nyomás alatt vagyok. Arról nem is beszélve, ha egy férfi hozzámszól, azonnal éreztetni akarja, magához szorít stb, hogy az ő párja vagyok. És hangoztatja is nekem, hogy az enyém vagy.


Soha nem adtam okot féltékenységre, mégis birtokolni akar, nekem ez sok.

2011. okt. 25. 10:20
 7/14 A kérdező kommentje:

Én csak attól félek, hogy ebben a helyzetben , ha én is előállok ezzel, lehet kiborul a bili. Eléggé hirtelen típus és meggondolatlan. Nem bírnám elviselni, ha miattam valami hülyeséget tenne. Ettől félek nagyon.


Ne értsétek félre, nem arról van szó, hogy szeretem, hanem én tudom milyen típus.

2011. okt. 25. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek nem sértésnek szántam a dolgot!!!!

miért nem hagytad ott mikor kiderült hogy megcsalt???Ilyenkor egyből lépned kellett volna és nem a szívedre hallgatni hanem az eszedre!!!!

Az hogy most nem tökéletes az élete ,azon ne változtasson hogy ott hagyd,,,40éves férfi,túléli...Szerintem ne pazarold se az időd se az esélyeidet,mert te sem leszel fiatalabb!!!!

2011. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ám én 25 éves vagyok. Még időm, mint a tenger..
2011. okt. 25. 11:40
 10/14 A kérdező kommentje:

Miért bocsátottam meg?


Látod, utólag magam sem tudom. Mert naív voltam és szerelmes fiatal.

2011. okt. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!