Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akart volna tobbet is? Az van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akart volna tobbet is? Az van hogy smaroltam egy pasival es ugy erezem hogy elegge bevadult volna, vagyis ugy szoritott hogy csak nah de nem ment tovabb.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dolgoznak a hormonok mi a parommal ha "valtunk" egy szenvedelyes csokot mar alig tudunk leallni
2009. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jah bocsika kimaradt az hogy bisztos akart volna tobbet is(elso valaszolo vagyok:)
2009. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Minden pasi akarna többet ha engednék!:) Ez természetes dolog!
2009. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De vartam hogy megkerdezze de nem,ez azt jelenti hogy azert mert 1x leallitottam es mostmar soha tobbe nem fogja megkerdezni?
2009. máj. 4. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen, csak tapintatos és intelligens, ért a szóból.. idővel újra kezdeményeezni fog. Hány évesek vagytok?
2009. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en 15,o 25
2009. máj. 24. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vok. hát nem tudom, ált.ban egy 25éves férfi nem akar komoly kapcsolatot egy 15 évestől..
2009. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon a kulonbseg...

Sok sikert !!!

2009. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!