Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdetnek jó vagy halva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdetnek jó vagy halva született ötlet leszólítani valakit, hogy beszélgessünk stb.?

Figyelt kérdés

A helyzet következő:

Én nem vagyok nagy csajozós, sosem voltam az.

De eljött az ideje( 21 évesen, bár hamarább:( ), hogy ezen változtassak.

Sportolok, hogy vonzó testem és nem gorilla alkatom legyen.

Emellett arra gondoltam, hogy leszólítok lányokat bárhol amelyik csak megtetszik, hogy szokjam a lányok társaságát, "megtanuljak" beszélgetni Velük és ne legyek merev mikor Velük társalgok.

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogyha utcán, metrón vagy villamoson szólítok le lányt, akkor nem-e nézne szatírnak vagy ilyesmi, mert sok különös alak járkál a világban sajnos büntetlenül. Erről mit gondoltok?


2009. máj. 4. 15:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs ha hosszú lett.:)
2009. máj. 4. 15:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék.:) De ne legyél túl nyomulós és ne legyél az a jujj olyan aranyos vagy, megennélek... És próbáld akkor amikor egyedül van a lány mert sok lányfél "kibontakozni" ha többen vannak ott. Mellesleg kevesebb az esélye annak hogy kosarat kapsz és az egész csaj csapat ott röhögne rajtad.Sok sikert!
2009. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ÉN HA EGYEDÜL ÁLLNÉK VALAHOL ÉS LESZÓLÍTANA EGY "GORILLA" :D tuti annyira megjednék és nem tudnám mirevélni...
2009. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A gorillát, úgy értettem, hogy nem akarom szét gyúrni magam, csak szálkásodni.:)
2009. máj. 4. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem leszólíthatsz, de még fiatal vok hozzád(15/L)XD. Nincs baj azzal, ha leszólítasz egy lányt, csak légy természetes és kedves. Ha egy bunkó, szexmániás parasztnak gondolunk, azt meg fogjuk mendeni:D, de ezt mi is szeretjük, jót tesz az önbizalmunknak, és ezenkívül meg ki tudja, h milesz belőle...
2009. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó

Remélem igazad lesz a utolsó mondatodat illetően.:)

2009. máj. 4. 17:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Elmondom neked pajtás mi a helyzet ezzel a kérdéssel... Atom égés, totál gáz látatlanba leszólítani valakit, teljesen hülyét csinálsz magadból ha odamész, hidd el, most ezért itt lepontoznak de így van. (Mellesleg aki lepontoz az biztos csúnya és csak azért mondja, hogy nem gáz, mert ő hozzá sose mennének oda.) Kordbeli vagyok, én is testépítő, és hidd el a gorilla termet (nagy hát, nagy váll, nagy kar) sosem gáz, attól leszel igazi alfahím. Tapasztalatból beszélek...
2009. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Te kipróbáltad ezt a leszólítom a csajt itt-ott?
2009. máj. 4. 17:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, nem akarok neked rosszat, nem befutó dolog, látatlanba csajokat leszólítani.
2009. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak részben igaza van részben téved. Ugyanis ha egyébként nagy puncimágnes a gyerek csak még nem tud róla akkor azt szólit le akit akar abból csak jó sül ki(na haverom ilyen én meg nem :() viszont ha ellenkezője akkor szintén azt szólit le akit akar csak ez esetben ... se veszik.
2009. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!