Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! , akik sportolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! , akik sportolnak valamit elvárjátok, hogy a barátnőtök is sportoljon és ne legyen lusta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha önmagával szemben nincs ilyen elvárása, én nem fogom erőltetni.


26/F

2011. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sportolok rendszeresen, és nem várom a csajomtól, hogy sportoljon, sem azt, hogy jó tanuló legyen, DE csináljon valamit! és ne legyen lusta felkelni a gép elől.. lehessen vele programokat csinálni(volt olyan bnőm, aki "lusta volt" ahhoz, hogy elmenjünk kirándulni, meg szendvicset csinálni magának..(inkább éhezett) stb.)


Szerintem a sportos srácoknak az jön be ha egy csaj foglalkozik az alakjával, de nemhiszem hogy elvárná hogy rendszeresen sportoljon.

2011. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Annyit elvárnék, hogy ne ijedjen meg, ha mozogni kell, sőt, szeresse a sportot. Nem muszáj rendszeres sportlehetőséget szereznie, elég nehéz találni, és sok időt elvesz, de a szándék legyen meg.
2011. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is sportol de ne legyen lusta! és tudjon -szeressen- sétálni.
2011. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

nem fontos sportolnia, de azért ne legyenek hurkái.


Ha én képes vagyok magamra odafigyelni, és képes vagyok tenni azért hogy ne hízzak el, ne legyenek lógó csöcseim meg sörhasam, akkor a lány se legyen egy elhízott valaki.


De nagyon sok lányt ismerek, pl.: barátnőmet is! aki egyáltalán nem sportol de csinos, formás testalkata van , feszes has, és a combok látszanak nem a zsír.

2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül várom el, de ne legyen lusta! Ha aktívan sportol, az plusz pont és +1 téma, amiről beszélni lehet. Volt olyan bnőm, hogy egyfolytában beteg volt, mert nem sportolt és kezdett elhízni, nem volt képes kimozdulni a gép elől, még velem sem!

U. I.: én aktívan kerékpározok egy kontinentális junior csapatban, ezért tudom, hogy a sport mire képes!

14/F

2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. okt. 25. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Én sportos vagyok, ellenben az én barátnőm totál lusta, félek 1 év múlva Tonna Donna válik belőle és ez hazavágja a kapcsolatunkat. 28/ F
2011. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hogy sportoljon valamit természetesen nem várom el, azt viszont igen, hogy jobb elfoglaltsága is legyen mint a 0-24 óráig tartó internetezés
2011. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt elvárom, hogy ne legyen lusta és adjon magára.

Nem várom el a sportot, de szeressen mozogni. Az gáz, ha már sétálni sem lehet vele.


35/F

2011. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!