Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
Egyedül vannak, mert nem kellenek a lányoknak...
2011. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nem működik egy párkapcsolat. Mellesleg az ilyen férfiakat onnan ismered fel, hogy nem teszik hozzá minden mondatuk végére a "dugjunk" szócskát.
2011. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
Én nekem tartós kapcsolat kell,mert a szex is csak azzal az igazi akait szeretek,és nekem fontos a másik nagyon is megteszek érte mindent.
2011. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy az első mondja. Az összes nő a bunkó lúzerekre bukik.. legalábbis a többség. Kérdezek én: hol találok olyan leányzót, aki nem egy alkalomra akar és eldobni mint egy borotvát? :)
2011. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
23:11: Még ha nem is kérdezte senki, akkor is a szívemből szóltál. :D
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kiegészíteném annyival, hogy tapasztalataim szerint az ilyen fiúk csak a barát-zónáig kerülhetnek...onnan nincs beljebb a magunkféléknek...
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 Walk With Me ***** válasza:
100%
Onnan vagyunk felismerhetőek, hogy magunkba roskadva ülünk itt GYK előtt, és azon kesergünk, hogy miért nincsenek olyan lányok, akiknek nem a bulikirály taplók kellenek, hanem az érzelmes, normális férfiak. Persze nekünk is szükségünk van szexre, meg számít a külső (ahogy a nőknek is), de attól még szeretetre és megértésre is vágyunk. Egy társra.
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:

23:11 vagy


Nekem is mondta már sok csaj hogy rendes pasi kell mikor meg ott voltam tojtak a fejemre,pedig én csak is kapcsolatot akarok a kaland nem én vagyok

2011. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
Nekem azok a csajok kellenek mint ágytársak, akik vagy buták, vagy nem annyira szépek.
2011. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:

"Én nekem tartós kapcsolat kell, mert a szex is csak azzal az igazi akait szeretek, és nekem fontos a másik nagyon is megteszek érte mindent." - Nos, én ezzel értek egyet! Elvileg sokan vágynak erre - mégsem találni egy rendes, normális ffit. Neten keresgélni meg még nagyobb rizikó és bukta - állítólag, még nem próbáltam.

Ami biztos, nekem mindenképp lelki társ is kell legyen a másik fél, barát, társ, minden más csak az után...

2011. okt. 25. 23:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!