Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Szerelem? Vonzódás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Szerelem? Vonzódás? Fellángolás?

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátnőm. Persze mindig voltak lányok akik tetszettek de most van egy aki jobban tetszik mint az eddigiek.

Van aki szemében átlagos de én rögtön felfigyeltem rá amikor megláttam. Mostanában nagyon sokat gondolok rá. Reggel, délután, este, munka közben, iskolában, sőt még volt hogy vele is álmodtam. Amikor meglátom görcsbe rándul a gyomrom és felmegy a pulzusom.

Hiába látok másik lány, egyikre se tudok úgy nézni mint rá.


A szomorú a történetben hogy én egyáltalán érdeklem őt.


2011. okt. 26. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele. HA nem érdekled őt, az majd kiderül, de van egy olyan érzésem, hogy te nem is igazán próbálkoztál nála.
2011. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet :S

Kezdj egy olyan lánnyal akit érdekelsz

2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehetőségem se van vele beszélni mert tőlem kb 10-15km-re lakik valahol.

Buszon szoktam látni 1-2 hetente egyszer de akkor is a barátnőivel van:S

Nem akarok neki állandóan írogatni mert lehet hogy zaklatásnak venné. Amúgyis én a személyes beszélgetések híve vagyok. E-mailen keresztül senkit se lehet meghódítani.

2011. okt. 26. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem érdekeld őt nem érdemes stapálnod magad, mert csak szarabbul érzed magad, esetleg egyre több barátja/barátnője rajtad röhög majd....


(És személyes tapasztalotból mondom, hogy nagyon idegesítő ha valaki nem érti meg hogy nem jön be neked, a végén még én érezetem rosszul magam :P )


17/L

2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Honnan tudom, hogy ki az igazi? [link]
2013. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!