Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem tetszik neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem tetszik neki amit lát?

Figyelt kérdés
vékony lány vagyok, kerek ahol kell ;) de nemtudom, hogyha lefekszem vele tetszeni fog e neki amit lát? mert mindig úgy érzem, hogy dagadt vagyok, meg pl (mivel serdülő korban vagyok) van egy két (de télleg csak egy két) pattanás a hátamon. tudom, vicesen hangzik de ez van... :S
2009. máj. 4. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyugalom :)

Egy nő soha, de soha nem elégedett a testével! De ha egy sráccal már eljutsz odáig, hogy le akar feküdni veled, akkor biztos, hogy nagyon bejössz neki.

Ja, és védekezzetek :P

2009. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt az xd-zést nem értem hogy ennek mi értelme van? A kérdéshez nem kapcsolódik, max azt hisszük belőle hogy poénra veszed a kérdést, akkor én is úgy válaszolok, ikszdé.
2009. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

csatlakozom az előttem íróhoz:)

mondjuk azt én sem tudom hogy ha valaki egy kicsit duci de nem annyira szóval kb 6.kg kis röcögő háj feleslge van az kit zavar jobban az ágyban ,mert nem is jó látvány de a lányt is korlátozhatja hogy nem mer úgy mozogni az ágyban ...

persze a sex szerelem kérdéde a szerelem pedig nem alkat kérdése :)

2009. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Második!

Nyilván tudod, hogy nem csak szavakkal kommunikálunk. Az ikszdé azért van ott, hogy a árnyalja a leírtakat. Semmi baj nincs vele, amíg a másikat (jelen esetben a kérdezőt) nem vezeti félre. Szerintem érti, amit írtam.

Ha nem venném komolyan a kérdését, a válaszom valami humorosnak szánt bunkóság lett volna.

Első

2009. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

A szex mióta szerelem kérdése? Szexelni lehet érzelmek nélkül is:)

Tetszeni fog neki, nyugalom:)

-Reaper-23/F

2009. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, van rajta 6 kg felesleg akkor már nem szép látvány? Úristen, hová tart a világ? És akkor csodálkoznak az emberek, hogy egyre többen lesznek anorexiások. Az igaz, hogy a szex nem szerelem függvénye, de azért egy neked nem tetsző lánnyal csak nem szexelnél csak úgy nem? Komolyan tele van ez az oldal értelmesebbnél értelmesebb emberekkel. A lényeg, mindenkinek más tetszik, és én is egyetértek azzal, hogy valószínűleg ha nem tetszenél neki, nem akarna lefektetni, az 1-2 pattanás miatt meg szerintem ne izgulj, az igazi emberek nem úgy néznek ki, mint a kiretusált címlaplányok, nekem pl anyajegyek vannak a hátamon, sajnos az maradandóbb a pattanásnál :)
2009. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

azt tom h bejövök neki, és nincs rajtam felesleg (még 6 kg se - nem tom ez honnan jött :P)...

csak enki ez nem az elsö nekem meg igen, és félek h elvár tőlem vmit amit én még nem tok...

2009. máj. 4. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem már csak magyarul kellene megtanulnod.

A többi jön magától is.

2009. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha odaadod magadat neki, és őt a külsőségeid érdeklik jobban, akkor hagyd ott a francba.
2009. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi, amit tudnod kéne. Ha tudja, hogy szűz vagy, nem fog tőled sokat várni, ha kicsit is érez irántad bármit. Az meg, hogy tetszeni fog-e neki amit lát... Az ember olyasmit nem akar látni, amiről azt hiszi, hogy nem fog tetszeni neki, és ő téged nem csak látni akar ;)
2009. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!