Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak biszexek/melegek! -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak biszexek/melegek! - Biszex lettem? Probléma van. Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

közel harminc évig nagy hetero macsó voltam. No hagyjuk a dicsekvést. Az utolsó egy-két évben már le voltam csillapodva. Igaz volt két barátnőm, és az egyik egy biszex lány, beszervezett egy lány két fiús hármast egy nirériai fiúval. Soha nem lennék képes egy fehér sráccal vagy pasival szexelni, mert homofóbia tör rám. Sőt, még hetero édes hármas-négyesben sem voltam még csak egyszer kétszer fehér ~hetero~ srácal. Később kiderült nem azok voltak mind.

De ezzel a sráccal (lányok mellet) egy hónapon belül összejöttem. Olyan mintha egy másik mitikus fajból lenne (annyira más), bocsi pozitív értelemben. Mintha egy kentaur vagy szatír lenne.

Mit tegyek? Oolyan tökéletes volt ez így.

No de ő most haza megy. És azt vettem észre magamon hogy sok pozitív változáson mentem át. Kevesebbet üvöltök, de úgyan oylan határoztot és férias maradtam. Sőt. Megjegyezte több nő kolléga hogy újra aranykorom (~22-26 éves) élem?


2011. okt. 26. 12:49
 1/9 A kérdező kommentje:

Ritka fura kincsre leletem. És elvesztem. Nincs helyette másik.


Hetero életű és lelkű (talán kicsit túl macsó biszex) pasikén egy nigeria fiúval is volt viszonyom. Ami a legfurább kétszer voltam csak én a aktív/top.

2011. okt. 26. 12:58
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Háááát....őőőő...tessék?
2011. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Költözz hát ki Nigériába,találj rá nigéria férfidre,aztán adassék meg neked minden anális megmérettetés,mi csak szemed szád ingere!
2011. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 13:48 és ma 14:32 ti "Csak biszexek/melegek!" nem élétek meg hogy csak buz*z*t mindenki?

Én még a múlt rendszerben voltam kamasz. Hát valahogy lezártam a biszexualitásom. Így hogy újra felnyílt. Ezen mi nem érthető?

Vagy talán sértettség valami fura okból?

2011. okt. 26. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem én egy biszex lány vagyok. Azért mondom h szerintem, mert én még csak csókolóztam lánnyal -és az nagyon jó volt.De.

Én azt veszem észre magamon ,hogy ez egy csapda, nem is kicsi :S. Bőven benne van h megérintett ez a fiú ..-de a valódi mélységén neked kell elgondolkodni. Mármint a testiség volt olyan tökéletes ,vagy a személyisége ,esetleg a szépsége ..

Bármelyik is az igaz, tudni kell h ez olyan mint mikor letépsz egy tiltott gyümölcsöt az édenkert fájáról. És minnél vadabb dolgokba mész bele annál kockázatosabb ez a játék, és sajnos nem visz közelebb önmagadhoz..

Nekem vannak bizonyos elveim, amiket nem tudok és akarok átlépni. Viszont a szépség a gyengém ..ma egy fodrászatban láttam egy gyönyörű lányt csodaszép volt ..göndör fürtös vösös hajjal szép hófehér bőrrel ,és bájos pofival . El is gondolkodtam ha ilyen szépség adatik a földre hol van a többieknek helye ,hiszen ha pasi lennék tuti csak ilyennel dugnék :D


Nade ..még egy fontos dolog .Nem tudom te hogy vagy vele ,de nekem még nem sikerült kialakítanom érzelmi kapcsolatot .ÉS minnél kevésbé tudtam annál erősebb szexuális fantáziáim törtek felszínre- tehát ez lehet érzelmi elfojtás is, és erre én is csakn nemrég jöttem rá .Egy csomó mindet az egóm és a hiúságom irányít ..

és az ilyen veszélyes vad szexkalandokba is ez hajthat bele téged. Az érzelmi kötödés képességének a hiánya.

Értelmes embernek tünsz ..de kicsit felszínesnek .Olvass filozófiát ,pszichológiát ,és spirituális(hitvilággal foglalkozó) irodalmat is ha fogékony vagy rá. ezek mind közelebb visznek hogy megtaláld a miértekre a valós válaszokat magaddal kapcsolatban .

Nekem Popper Péter sokat segített a könyveivel .


ÉÉÉSs a legleg legfontosabb -vigyázz magadra és menj el HIV tesztre ezáltal ,vigyázol másokra is .Én is voltam pedig nem éltem promiszkuitásban -csak néhány kapcsolatom volt. DE le akartam zárni a múltat . Tedd azt te is ,hasznosítsd amit tudsz belőle ,és indulj tiszta lappal az önismeret útján .

2011. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jókat írsz és bölcs is vagy. Ezért nem is részletezném hol tapintottál rá az igazságra és hol fogtál mellé.


De azért két dolog: Volt mély érzelmi kapcsolatom több is. De nehéz eset vagyok és azért inkább máskor magányos farkas. ....


A másik nem dicsekvésből mondom. Mert még minden 2-3 éves gyerek spirituálisan nyitott, ezt pont az általad említett tanár úr is leírta. No ezt nekem csak kamasz korban akarták

lezárni. Öt évesen csak a két dolog érdekelt egy amúgy atesita családban és közegben, az istenei lélek és az emberi lélek és a kettő egysége közössége.

2011. okt. 27. 04:15
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

én biszex lány vagyok.

egyáltalán nem biztos, hogy most biszex vagy meleg lettél. azzal, hogy kipróbáltad, és jól érezted magad, nem tettél semmi rosszat, nem indítottál el magadban egy folyamatot. a szexuális identitás kérdése nem agyban dől el, nem akarat kérdése (sajnos). hisz gondoljunk csak bele, mennyi szegény meleg férfi van, akit csúfolnak, kiközösítenek melegsége miatt. ha választható lenne, miért akarna más lenni?


semmivel nem leszel rosszabb, vagy kevesebb ember, ha más vagy.

az, hogy mi vagy, hova sorolod magad, neked kell eldöntened. érezhetsz vonzalmat a fiúk iránt, de ha nem vagy hajlandó magaddal MAGADAT elfogadtatni, akkor lányokkal élsz, de nem olyan boldogan (remélem érted, mit akartam kihozni)

lehet nem értesz egyet, ez csak egy magán vélemény, remélem tudtam valamennyit segíteni :)

2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
keress vkit aki legalább olyan szép és jó mint a nigériai srác,ha vele megy akkor csak annyi kell hogy maradjon és te kellj neki.
2013. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Van valami végtelenül szép ebben a történetben. És az egyik legmagasabb színvonalú fogalmazás, amit a Gyakori kérdések nevű oldalon olvastam.
2013. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!