Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm pasijába vagyok szerelmes? Régebben ugy egy fél éve majdnem le is feküdtünk, részegen. De nem tettük szerencsére, csók se volt soha. De mindennap rá gondolok, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
El sem tudom képzelni hogy a barátnőm pasijába szerelmes legyek!!!! Verd ki a fejedből de gyorsan!!
2009. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
énse szeretnék hidd el. szemébe nézni is rossz igy,sose bántanám meg ezért is szeretném elfelejteni
2009. máj. 4. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondom őszintén hogy nem tudom hogy lehet valakiből kiszeretni. De azt sem tudom hogy hogy lehet valakibe beleszeretni így?!!
2009. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégenként járkálj el bulikba a baráti társasággal, (lehetőleg úgy, hogy az illető srác ne legyen ott) és szórakozz, ismerj meg új embereket. Adj lehetőséget magadnak, hogy beleszerethess másba.
2009. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Flejtsd el! Legjobb bnő pasija tabu számodra, járj más pasikkal, gondolj bele hogy te szereted a legjobb barátnődet és milyen érzés lenne , ha összetörnétek a szívét, jó érzés lenne számodra ha megbántanád őt? biztos nem, szivem, felejtsd el!Járj szórakozni másokkal, bulizz!!!
2009. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meséld be magadnak hogy nemis tetszik , sőt csúnya , találj benne vmi hibát és csak arra koncentrálj...mikor eszedbe jut akkoris a hibáira koncentrálj meghogy nemis tetszik ... elöbb utóbb sztem betudod mesélni magadnak h tényleg nem érzel iránta semmit .. bár ez tényleg nehéz lesz,,,
2009. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!