Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan, hogy volt olyan fiú/lány aki egy időben nagyon tetszett, de ő semmibe se vett. Majd idővel?

Figyelt kérdés
*Előfordult már veletek olyan, hogy volt olyan fiú/lány aki egy időben nagyon tetszett, akár össze is jöttél volna vele, de ő semmibe se vett. Idővel, akár évekkel később pedig fordult a kocka és az az illető aki eddig semmibe se vett, most ő van oda érted és szeretne megkaparintani?!
2011. okt. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A mondat első felében felvázolt szituáció már előfordult jó párszor. A második rész még várat magára.
2011. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem.
2011. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, NEM! és valószínű nem is fog! Egy lány-nő életében rengeteg férfi-fiú megfordul, nem is párkapcsolati hanem "ismerkedési" szinten, így ha akkor nem kellettél neki akkor később sem fogsz! Nyilván néha lehetne olyan az élet mint egy Hollywoody film, de nem az! mert nem sok Ryan Reynolds rohángál az utcákon hogy a történet végén a lány belészeret...


"A remény az emberi önáltatás kvintesszenciája, mely egyszerre tud a legerősebb oldala és a leggyengébb pontja lenni."

2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első fele számtalanszor, a második fele egyáltalán nem. Ilyen lányoknál amúgy is max akkor fordulhat elő, ha a fiú drasztikusan változtat a külsején, v rászakad egy halom pénz.
2011. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Lány vagyok, és volt már, hogy szerettem egy srácot, ő engem nem; aztán eltelt egy év, kiszerettem belőle, (sőt...) és ő esett belém. Szóval végül nem lett semmi. :)
2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen volt nem is egyszer :)))

volt egy pasi nagyon bejött irogattunk de csak szórakozott velem lett csaja engem lesz@rt, majd rá nem sokkal fordult a kocka végül rólam panaszkodott mindenkinek, hogy mit tudna tenni, hogy megkapjon ;) de nem jöttünk össze mert kiábrándultam belőle :D

2011. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!