Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna szép lány ha csak úgy ni megcsókolnám?

Figyelt kérdés

Fogadtak velem az osztálytársaim, hogy nem merem, 20 ezer ft ban fogadtunk, minden holnap után dől el XD


Szerintetek merjem megtenni?

Te (ha szép lány vagy válaszolj) mit szólnál hozzá?


Nem vagyok az a csajozós tipús, amúgy is sok a ribanc a suliban, nekem meg normál csajkell...


2011. okt. 26. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Vízhányó Gréta ***** válasza:
92%
Mit jelent a szép lány kategória? Szerintem ne csináld meg baromság, annyi pénzt nem tudnak adni érte h megérjen ilyet csinálni sztem. Én meg egyáltalán nem örülnék, az is biztos h felpofoználak. ;)
2011. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
mi is itt a probléma? minek kell normál csaj egy fogadáshoz? 20 e. FT-ért alap hogy csináld meg max kapsz egy pofont
2011. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
tedd meg 20 ezerért simán megéri ,de előtte mosd meg a fogad és valami brutál erős szájöblítővel öblíts és ,ha jól csókolsz megkaphatod az áldozatot,ha nem akkor egy nagy pofont és 20ezer forintot.
2011. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
72%
Tedd meg, különben bukod a húszezret!! Amúgy én nem szólnák hozzá semmi, csak meglepődnék..
2011. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
96%
:D hát ha pl a suli közepén csinálnád, sztem elég mérges lennék..meg megkérdezném, hogy normális vagy?!:D ha buliban, akkor is kiakadnék kissé, nem szeretem az ilyen túl rámenős pasikat, meg az egy éjszakás kalandokat se, pedig lehet az jönne le, hogy azt akarod. szóval ha te lennél a világ legjobb pasija, akkor se örülnék ha se szó, se beszéd semmi ismeretség csak úgy megcsókolnál..főleg ha azt se tudod, hogy van-e barátom..:)
2011. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
... mi alapján válasszak, hogy ne kapjak pofont, az mégis csak égő lenne, eddig nem nagyon "csajoztam"
2011. okt. 26. 18:13
 7/64 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon jól nézel ki, akkor örülne neki, ha nem, akkor pofánvágna.
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
izé, azt feltétlenül kiderítem, ha már kiszemeltem, hogy van e pasija, nem akarok balhét :P
2011. okt. 26. 18:14
 9/64 A kérdező kommentje:
szerintem nem nézek sehogy, tahát nem is vagyok csúnya de szép sem :P
2011. okt. 26. 18:15
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg, aztán írd le ide, hogy mi volt. Lehetőleg mellékelj videót is.
2011. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!