Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2 lány bejön mind a 2ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 lány bejön mind a 2ő nemtom kit válasszak?

Figyelt kérdés

A helyemben ki melyiket választaná? Fontos lenne mert nagyon bejön mindkető és nem szeretnék rosszul dönteni.


1. lány:

Már vagy 3 éve ismerem jól elvagyunk meg minden sokat beszélek vele minden nap. Nagyon kedvelem őt és ő is engem és hát már egyszer kérdezte hogy járnék e vele? Mondtam igen. Ráadásul mindent megbesz lehet vele beszélni rendesen bármiről és megbízik bennem én is benne. Ilyen nagyon aranyos csaj modell alkatú ráadásul :D . Csak ez az hogy a hétvégén szakított a pasijával 1évet voltak együtt aztán mikor beszélgettünk véletlenül rákérdeztem hogy nem járna e velem ? nem tom hogyan jutottunk oda éppen vigasztaltam de nah a lényeg hogy megbesz hogy komolyan gondoltam és igen járna csak várjunk egy kis időt vele mondom ok rajtad múlik. Aztán láthatóan vidámabb volt. Nade ez most lényegtelen... a lényeg hogy bejövünk egymásnak jól nézki minden.


2. lány:

Őt csak nemrégóta ismerem úgy 2 hónapja őt is vonzónak találom igaz ő nem modell alkatú hanem kicsit duci de még olyan aranyosan duci :D... Vele ios beszélek csak kicsivel kevesebbet. Róla nemsokmindent tudok mondani mert hát még annyira nem ismerem csak vonzó ő annyit mondott aranyos vagyok és lehet velem beszélni nem vagyok annyira beképzelt mint mások.


Még annyit hogy az 1. 17 éves és nem ott lakik ahol én. A 2. 16 éves és egy városban lakunk. Mind a 3an egy suliba járunk a két csaj osztálya fura de egymás melett van :D

Én 18 vagyok és hát eddig csajokkal kapcsolatban mindig rosszul döntöttem egyik barátnőmmel sem volt sajnos komoly kapcsolat pedig olyat szeretnék. Az 1. szinte mindent tud rólam még a 2. csak most kezd megismerni.


Egyenlőre úgy vagyok hogy most majd alakul vhogy de most azt nem tehetem meg hogy összejövök az egyikkel aztán ha nem működik ott a másik :S ez olyan szemétségnek tűnik nekem....


2011. okt. 26. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az egészet de azt javaslom hogy ne a kinézetük és ne s az alapján dönts hogy mennyi ideje ismered. Kérdezd meg magadtól hogy melyiket szereted.

Vagy tudom még ezt ajánlani:

Jelek, hogy szerelembe estél :)

- Újra és újra elolvasod az üzeneteit.

- Amikor vele vagy, nagyon lassan sétálsz.

- Amikor vele vagy, úgy csinálsz, mintha félénk lennél.

- A szíved hevesebben dobog,. amikor rá gondolsz.

- A hangját hallgatva ok nélkül mosolyognod kell.

- Lassú zenéket kezdesz hallgatni.

- Ő lesz minden, amire csak gondolsz.

- Észreveszed, hogy mindig mosolyogsz, ha rá gondolsz.

- Annak ellenére, hogy nem volt név említve, rá gondoltál, miközben elolvastad ezt! ¦

2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
fej vagy írás? Ecc-pecc kimehetsz? de most komolyan miért más döntsön?
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a nevető harmadik a nyerő
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1.
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1.
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1
2011. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 DiMalto ***** válasza:
Mind a kettőt.......
2011. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát passz...

Az első járt már mással, szóval nem te vagy neki az abszolút bejövős, max ló nincs jó a szamár is, de a második és lehet épp úgy pofára esős...

Nem tudom. :S Amelyikhez több kedved van.

20L

2011. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1. nem maradok ki, bocs.
2011. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Walk With Me ***** válasza:
Elég hiteltelen lenne, ha 1 év kapcsolat után csak így járna Veled. Azzal járj akivel kölcsönösen szeretitek egymást.
2011. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!