Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4-17 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-17 éves lányok! Miért gondolja közületek a többség, hogy csak egy idősebb sráccal jön össze, mert ő érettebb, ami átlagban lehetséges, de kéne adni esélyt az egyidős srácoknak is, hogy bizonyítsanak, és nem előítéleteskedni, nem?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy " egy velem egyidős nem tudja megadni azt, amire szükségem van", meg hogy " sose járnék velem egyidőssel.

16/f


2011. okt. 26. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Hát, nem tudom, hogy hány 4 éves kislány tud írni, olvasni, de várjuk meg, míg felnőnek, hátha válaszolnak.
2011. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

4-17 éves lányok

WTF??????

2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
14. bocsi
2011. okt. 26. 19:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves pedofil-gondolkozású barátocskám! (bocsi, kihagyhatatlan volt :D)


Szóval nekem semmi gondom a velem egyidős pasimmal, szeret, szeretem, kicsit néha hülye, de férfiból van, kérem szépen... :) Tehát: ízlés kérdése, illetve lánytól meg fiútól is függ. Én például attól függetlenül, hogy alapból koraérett vagyok, nem zavartatom magam a fiúm társaságában, mert attól még szeretem, hogy néha éretlen. :D

2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szamóca.. ***** válasza:
81%

annyira sz.r öregnek lenni... majdnem lendületből válaszoltam, és rájöttem hogy rééég kiöregedtem a megadott korból. lehet hogy infantilis vagyok?


egyébként kérdező: keress fiatalabb lányokat, és probléma megoldva.

2011. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43

Hány éves vagy?:)

2011. okt. 26. 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

igazából nem tudom, hogy ez miért van, de nekem is az idősebb pasik jönnek be. :SSSSSSS

egszerűen már kinézetre is...sokkal szebbek, férfiasabbak, érettebb gondolkodásuk. lehet, hogy 20 évesen már e velem egyidősek is tetszeni fognak.

2011. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
A 14-17 éves kislányok túlságosan nagy egoval vannak felszerelve melynek egyik hátránya, hogy nem látják maguk is éretlenek még. Az érett férfiak meg látják, hogy komolyabbra vágynak ennél. Tehát két ló közé esnek az igényükkel.
2011. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
sztem az is közrejátszhat, h a 4-17ig fiúk leginkább arra mennek rá, h a haveroknak elmeséljék mejik lány volt már meg...
2011. okt. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én össze jönnék velem egyidőssel, ha tényleg nem hülye. De a legtöbb lány "menőzésből" nem jön össze vele egyidős fiúval. Mégiscsak laza dolog elmondani a hasonlóan értelmesen gondolkozó barátnőknek, hogy "He-he 25 éves pasim van, autóval lakással, pénzzel."
2011. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!