Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Régebben mindig piszkált amikor csak alkalma volt...

Majd abbahagyta a piszkálást semlegessé vált nem szólt hozzám...

És mostanában kedves...Lásd: Ma az iskolában angol órán neki volt a feladata rejtvényt csinálni majd kiszólítgatni az embereket mindenki jelentkezett csak én nem...Majd egyszer csak ezt mondta: Ádám!te tudod a választ?...nem pont ezekkel a szavakkal de nagyon kedvesen mondta, és ne felejtsük el hogy régebben egyfolytába azt mondta mekkora b**i és cs*ró vagyok...szóval megmondtam a választ, de utána megint felszólított ezt már viszont nem tudtam de azért ki hívott a táblához...-.-


a lány csinos és mondhatni "menő" én se vagyok egy 2ball lábas kocka de nem szoktam meg tőle az ilyen viselkedést...


Lehetséges hogy csak én vagyok ennyire elkeseredett hogy mostanában minden remény sugárba megkapaszkodok...


Ha érdekel vakit 13F vagyok...Bár nem hiszem hogy ez számítana vamit is mert aki azt írná hogy "kicsi" vagyok az se biztos hogy idősebb nálam:D


2011. okt. 26. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hozzád szólt egy lány és te azt hiszed máris szerelmes beléd?
2011. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontos a diagnózis
2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes-e? Lehet megunta hogy csak téged basztatott. Lehet hogy beszélgetned kéne vele. Egyébként a 13 éves nunáknak 15 éves fiúk jönnek. be :)
2011. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM
2011. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ádam, bocs ha félre érthető jeleket adtam, befejezem, üdv Klári. (amúgy meg a második feladat is könnyű volt...)
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat igaz a 4-ből csak 1 normális választ kaptam (3.) ezt igazából átkellene élni hogy megértsétek.

de reméltem hogy normális válaszokat kapok :P

sajnos ennek az oldalnak a válaszok 90%-át unatkozó k*csög kockák írják...

2011. okt. 26. 20:56
 7/9 A kérdező kommentje:
amm... Most valamit félreértettél vagy szííííííívacc...nem ismerek semilyen klárit-.-
2011. okt. 26. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

De okos gyerek vagy:D

az ilyen kérdéseket meg unatkozó világ balfasszai teszik fel.

2011. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát, elsősorban, bocsi, de aki negatív véleménnyel van az nem biztos, hogy "unatkozó k*csög kocka", sőt örülj, hogy elmondják a véleményüket!!

A kérdéshez visszatérve, talán...

Beszélgess vele meg sztem próbálj közelíteni a barátaihoz is.

2011. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!