Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik ez a videó....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik ez a videó. Szerintetek is jó csaj?

2011. okt. 27. 02:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan lány vagyok, de szerintem aránytalan...

A hasa óriási, és ehhez a combja meg hihetetlen vékony, melle nuku, és a segge is hatalmas. Félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy nem piszkafa, de neki egyszerűen semmi nőies alakja nincs.

De ha neked tetszik, akkor nem mindegy, hogy más szerint milyen?

2011. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, aránytalan, nagy a hasa más testrészeihez képest. Pont ez a jó benne.
2011. nov. 1. 14:29
 13/19 mus musculus ***** válasza:
És ebben mi a jó?
2011. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez tetszik benne. A hasa, pl. másoknak a nagy mell tetszik. neke az ilyen has. Ami nem olyan hájas,de nagy.
2011. nov. 1. 14:55
 15/19 mus musculus ***** válasza:
Érdekes egy ízlésed van, hallod-e
2011. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért tettem fel a kérdést. Szerintem mondjuk nem vagyok egyedül. A kövér nők nem tetszenek, csak olyanok akik max husik, de a hasuk a testük többi részéhez képest nagy.

akárr ilyen nagy is lehet :

http://www.youtube.com/watch?v=FaR_rjy4hoE

ez a csaj sem terhes, csak hatalmas a hasa

2011. nov. 1. 15:03
 17/19 mus musculus ***** válasza:
Erre most nem tudok mit mondani. Szerintem ha valaki kövér, akkor már arányosan legyen az (mint én :D), de szíved joga.
2011. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

fura az ízlésed sztem de mindenkinek szive joga eldönteni h ki tetszik neki hogy állna a világ ha mindenkinek ugyaolyan izlése lenne

de nekem külömben nem tetszik

2011. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mi a csaj neve?

Nem latom a vidit nem toltodik be

2017. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!