Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Paranoiás volnék? Segíts,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás volnék? Segíts, légyszi!

Figyelt kérdés
Helló! Tudom,hogy az osztálytársaim nagy része rólam szokott pletykálni az osztályban valami oknál fogva,ez nem is zavarna,mert hát na,ez már év elejétől így van,pedig régi osztály,de azt akartam kérdezni,hogy van olyan,hogy egy csomó osztálytárs az ARComról beszélne ?? Szokott lenni 1-2 pattanásom és kicsit száraz a bőröm olykor,de vajon erről pusmognak vagy másról ?? 17/L
2011. okt. 27. 14:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és a csajokról van szó csak! csúnyán megnéznek azután meg pusmognak.
2011. okt. 27. 14:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki tudja... Inkább annak az okát keresd meg, hogy miért ilyenek. 22F
2011. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ne haragudj szerintem aki már kb 1 hónapja rólam pletykál mikor még 2 szót sem váltok vele,az szerintem paraszt :D (ha már az okáról beszélünk)
2011. okt. 27. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam:) De tényleg kéne tudni, hogy miért ilyenek veled? Irigyek? Vagy miért? 22F
2011. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, az első válaszolónak igaza van, az okát kell megtalálnod. Ismétlem azt kell kiderítened hogy ők mit tartanak gáznak benned. Az baromira nem fontos h neked mi a véleményed erről. Ha Rómában vagy .... érted...


ha már megvan az ok akkor változtathatsz rajta, vagy egyszerűen a szemükbe mondhatod hogy baromság amit gondolnak.

2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ööö, hát én értem amit mondtok....és végülis az egyik oka szerintem az hogy...irigyek?? mert én soha nem bántottam meg őket,nem is beszélek velük,nem vagyok rossz tanuló,akkor mi más volna?
2011. okt. 27. 14:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát... Szép vagy? Jobban nézel ki náluk? Mert akkor bizony irigyek. 22F
2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

na hát ez az ami kérdéses :D

mert akikkel jóban vagyok azok azt mondják hogy igen,szép vagyok,sőt jobban nézek ki náluk,de akik utálnak(pl.ők), hát ők nem mondják ezt.....

2011. okt. 27. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, de magadról mi a véleményed?:) Szépnek tartod magad? Más okra nem gyanakszol? 22F
2011. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

öhm hát előszőris köszi hogy ennyit válaszolgatsz,nagyon arii vagy:D


a kérdésedre válaszolva,hát őszintén én NEM tartom csúnyának magam,sőt év elején teljes önbizalmam volt hogy jól nézek ki s minden,de amióta ezeket a tekinteteket látom az osztálybeli lányoktól,hát azóta már az önbizalmam is csökkent és ami eddig nem zavart (pl.1-2 pattanás),az mostmár zavar.....pedig a barátaim szerint egyáltalán nem vészes az a néhány pattanás meg úgy az arcom átlagban jó szerintük....és hát az igazság az,hogy véleményem szerint az osztályban vannak csúnyábbak is,mint én,velük viszont sosem törődnek,róluk nem beszélnek annyit mint rólam...

2011. okt. 27. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!