Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik félnek a kötöttségtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik félnek a kötöttségtől, azokat megváltoztathatja a szerelem?

Figyelt kérdés

Most szakítottam a barátommal. sokáig haverok voltunk, jó volt néha spontán dumálni, összefutni.

aztán úgy éreztük, ez több annál, és összejöttünk. aztán nem volt elég a heti 2 beszélgetés, ő mindennap akart. meg a heti 1 találkozás sem, ő heti 4-5-re számított.

ha nem írtam, rögtön jött a számonkérés, vádaskodás, meg kínzott, hogy mondjam meg mi bajom vele (semmi nem volt, csak több térre vágytam, amit folyton mondtam és folyton elengedte a füle mellett -.-).

nem bírom a túlzott kötődést, mondtam az elején már neki, de ő akkoris ragaszkodott hozzá. meg szókimondó vagyok, és állítólag ez tetszett neki. mégis folyton azzal vádolgatott, hogy én titkolom előtte, hogy vele van bajom, és azt hogy mi( már h titkolnék olyat, ami nincs).

kikészített.

és elgondolkodtam, és rájöttem, hogy ez baj, hogy ilyen vagyok.

hogy nem akarom látni minden percben a pasit, akivel járok, meg nem akarok minden nap órákig csetelni vele.

és hogy nekem heti 1 teljes nap elég lenne vele, több nem kéne.

ez mindig így marad, hogy "kapcsolatundorom lesz"?

vagy ha igazán szerelmes leszek, akkor énis mindig összenőve akarok lenni a párommal?

akik így vannak, mint én, azok jól érzik magukat?

vagy volt, aki megváltozott? és úgy jobb?

mert én jól érzem magam egyedül, és nem igénylek ilyen "pótfatert", aki számonkér, vádaskodik, leoszt, és utána még le is tagadja és én vok a rossz...

van egyáltalán olyan pasi, aki nem csinálja ezt?


2011. okt. 27. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem lenne baj, ha ilyen vagy. Van akinek pont ez kell. Másrészt könnyen lehet, hogy ha megtalálod a szerelmet, vagy a szerelem téged, akkor máris nem akarsz ennyire "kötetlen" lenni.
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem Te nem szeretted igazán. Akkor nem lett volna elég het iegy nap.
2011. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amíg haverok voltunk, még többet is találkoztunk, és mindig vártam.

és ahogy összejöttünk, vhogy már nem vártam.

és nem értem miért :/

de tényleg úgy éreztem, hogy szeretem, és ez így valahogy kimúlt. főleg miután egyre többet jött a h.lyeségeivel.

2011. okt. 27. 15:19
 4/4 anonim válasza:
Semmi baj nincs azzal, hogy nem akarsz minden percben vele lenni. Minden embernek szüksége van egy kis térre, mert ha mindig a párja körül forog a világ, akkor sokkal előbb jönnek a gondok, mert nem tudsz lazítani. Az pedig, hogy állandóan számon kér. Elég a szülőktől ezt hallgatni, nehogy már a barát is mindig faggasson.
2011. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!