Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért akarják féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért akarják féltékennyé tenni a nőt vagy úgymond fel idegesíteni más nőkkel?

Figyelt kérdés
A lényeg van egy férfi aki tetszik és én is tetszem neki,de mostanában folyton féltékennyé akar tenni úgy hogy más lányról beszél nekem,és tudja hogy ez idegesít de annál jobban csinálja?Ez mire jó?LÉgyszi komoly válaszokat!
2011. okt. 27. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretné tudni, hogy tényleg akarod-e őt. Ha kész vagy érte harcolni akkor tudja, hogy szereted.
2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert a féltékeny nőt sokkal könyebb megszerezni!
2011. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy csak nem akar többet tőled mint barátság és másba szerelmes...
2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszban lehet a legtöbb igazság. Ez sokkal inkább női praktika, bár szerintem ennél nagyobb baromság a világon nincs. Féltékennyé tenni, ugyanmár. Boldog vagyok, hogy a bizalmát élvezem és bízom benne. Aki ezt nem értékeli szerintem nem érett egy kapcsolatra.


Talán tényleg nem akar mást, csak barátkozni.

2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet finom célzás is, hogy köztetek nem lesz több, mint barátság. Így visszautasíthatsz valakit anélkül is, hogy egy bepróbálkozással kínos helyzetbe hozná magát.
2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezt csk a nők szokták.
2011. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Ezt szinte csak a nők szokták csinálni. Ha férfi csinálja akkor sok benne a női hormon.
2014. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
minnél jobban felidegesít annál jobban szereted és ezt ő is tudja :D
2014. febr. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy azért csinálja, hogy éreztesse hogy lépned kéne, mert ha nem, van más nő is a Földön. Hogy tudd hogy ideje lépni...
2015. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem akar semmit az baromság. Figyelj megmondom én neked, nekem higgy ne a többinek. Én ha mondok ilyet egy lánynak (nem sûrûn), akkor azt azért teszem, hogy lássa hogy engem ne vegyen félvállról, ne várja el hogy fussak utána, lássa hogy van ám konkurenciája és õ is tegyen valamit, ne várja hogy majd én állandóan kinyalom a s*ggét. Ha azt hiszi hogy én rajta kívül más lányokkal nem beszélek, akkor átveszi az irányítást, mert tudja hogy én úgyse szakítanék vele mert rajta kívül nincs más lány, és úgy is fog viselkedni, hogy mindig az lesz amit õ akar, mert úgyse ellenkezek. Hidd el ez a válasz a kérdésedre ;)
2015. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!