Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak túl sok a nyála,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak túl sok a nyála, ezért nem szeretek vele csókolózni. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve együtt vagyunk, de idejét sem tudom mikor csókolóztunk utoljára emiatt. Elég kellemetlen tud lenni és elég elkeserítő, mert előtte én nagyon szerettem csókolózni. És nem beképzelem vagy ilyesmi, mert mikor fogorvosnál volt, ő is megállapította, hogy ilyennel ritkán találkozik.:( Van erre valamilyen praktika? Esetleg jár valaki hasonló cipőben?
2011. okt. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sóhiány is okozhatja a fokozott nyáltermelődést...

De ha a Párod is tud a problémáról, akkor miért nem vizsgáltatja ki magát? Sok betegség okozhatja

2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kicsit barbár de mielőtt csókolóztok köpjön egy nagyon nagyot kicsit hülyeség de nemtudok mit írni
2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nyelni szokott egy nagyot, de nem tart sokáig.:S

Arra sosem gondoltunk, hogy ez esetleg valami betegség miatt lehet, azt hittem, hogy egyszerűen ő "ilyen típus". Köszi a válaszokat!

2011. okt. 27. 21:23
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:
Csók közben is lehet ám nyelni! Nehogy már ezt ő nem tudja megoldani... ha kóros, akkor meg irány a dokihoz.
2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!