Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakitsak vele? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele? Vagy egyaltalan szakitsak?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok, es szombaton osszejottem egy osztalytarsammal. o mar reg tul van az elso csokon, en meg nem. nem is erolteti NAGYON szerencsere. de az van, hogy amiota jarunk mar nem szeretem. de addig szerettem komolyan.szoval elmeletileg minden szep es jo, de suliba nem...:( pedig eddig arra vartam kerjen mar meg h jarjunk. mas okok amellett, hogy nem szeretem: a folyoson mondja h ez meg az milyen jo csaj, nincs eleg kozos temank, az osztalytarsaim meg masok is hulyenek neznek h jarok vele, mert nem igazan hozzam valo, es meghozza allitolag jobbat erdemlek mint o. de ha szakitok vele, az lesz h mekkora K. vagyok, es hogy csak kihasznaltam de ez nem igaz. es bonyolodik tovabb is a helyzet, mert van egy srac, akibe regen halalosan szerelmes voltam, de nemjottunk ossze, mert o csak legjobb baratkent tekintett ram. de lenyeg, hogy mikor latta a srac h egyutt vagyok a baratommal (szajpusiz meg pletykak) elkezdett remegni, beszelgetni velem, erdeklodni hogy miota vagyunk egyutt, meg "kicsit" szidta elottem direkt a pasimat. es rajottem, hogy a mostani baratomat ne szeretem annyira, mint ezt a sracot szerettem egykor, es most megint nagyon bejon. annyira ossze vagyok zavarodva. mit tegyek? ha szakitok akkro mindenki K.nak tart majd, es ez a srac lehet megint nem fog lepni semmit, mert mar nem lesz feltekeny, de ha nem szakitok, akkor atverem a baratomat es en is boldogtalan vagyok :(
2009. máj. 5. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

én nem te vagyok, tehát csak azt mondhatom, amit én tennék... szakítanék vele


azt nem nagyon értem, hogy egy szakítás miatt mért tartana téged mindenki K-nak, de amúgy meg nem kell törődni a többiekkel, amennyiben téves vagy részleges információik vannak rólad, a véleményük lényegtelen...

2009. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak mások! :) Hallgass a szívedre és cselekedj aszerint. Nagyon gyakori ez az eset ami most megesett Veled (többek közt velem is megesett már:)) Vannak olyan emberek akiknek jól áll a távolság és célszerűbb őket csak távolról szemlélgetni. :) Abból amit leírsz azt tudom leszűrni, hogy a srác még nem érett egy kapcsolatra! Nem szép dolog egy fiútól ha a barátnője előtt más lányokat dicsér ... Sőt! Meg szabad nézni a lányokat hiszen nem vakságot fogadott ugye :) de véleményem szerint nem kellene feltétlenül az orrodra kötnie, hogy kit milyen "jó csajnak" tart. :) A másik srác valószínűleg már régóta szerelmes lehet beléd a reakcióiból kiindulva tehát én azt mondom ott kellene keresgélned azt amit keresel ... :)Nem hinném, hogy a szakítás miatt k*rvának tartanálak! Ne félj attól, hogy nem fog lépni! Ha szakítassz a jelenlegi barátoddal és a srác mégsem lép csak elégedetten mosolyog akkor legalább tudod, hogy Ő is csak olyan mint a többi és majd ha ott lesz az ideje beköszönt az életedben a szerelem ahol már mind a ketten boldogok lesztek nem csak az egyikőtök! De ebben a kapcsolatban nem hiszem, hogy sok boldogság vár Rád! De még fiatalok vagytok. Nem muszáj rögtön párkapcsolatban gondolkoznod. Ismerkedj, barátkozz aztán majd ha tényleg azt érzed, hogy na ez már az a bizonyos érzés és ezt kölcsönösnek véled akkor ... előtted a lehetőség a boldogságra! ;) Sok sikert! :)

2009. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!