Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret engem? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Mostanában van egy fiú aki tetszik. Pár napja elkezdett poénból átkarolni. De egy másik csajt is ölelget. Óra közben sokat szokott hátra forgolódni is, mivel előttem ül. Most csak unatkozik vagy mi? -.-

14/L


2011. okt. 28. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ő hány éves? a lányok elvileg korábban érnek a fiúk később. te már lehet hogy komoly kapcsolatot akarsz de ő nem hiszem. 14/F középiskolába járok vannak 17 éves osztálytársaim de még ők se komolyodtak meg sajnos.röviden: nem
2011. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szeret erre nem a legjobb szó! Lehet hogy tetszel neki, de ez édes kevés.
2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem egy 14 éves lány még NE akarjon komoly kapcsolatot senkivel. Nem attól leszel felnőtt bár mostanában sokan azt hiszik -.-
2011. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!