Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre áll a fogam, és ez csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre áll a fogam, és ez csók közbe zavaró. Mit tegyek? Titeket zavar (na)?

Figyelt kérdés
na szóval a felső fogsorom előrébb áll a kelleténél, de nem nagyon nincsenek kapafogaim :D volt fogszabim 2 évig, ki kellett volna huzatnom 2 fogamat hogy szépen álljanak. de nem tettem... csókolóztam az egyik barátommal, és ő az mondta hogy neki fájt ez a csók mert felsértettem a száját a foggamal :/ aztán a barátnőm is mondta hogy a két foggammal mindig beleütköztem az ő fogába... nem tudom hogy mit tegyek. de az mondták hogy jól csókolok, csak ez zavarta őket. ez már soha nem fog megváltozni? nektek volt már ilyennel dolgotok? köszönöm
2011. okt. 28. 17:10
 1/6 mus musculus ***** válasza:
63%
Ezt képtelen vagyok átérezni, mert világéletemben normálisan állt a fogam szabályzás nélkül is, de belegondolva nem lehet olyan szar, ha nem durván áll ki. Szerintem csak túloztak az emberkék.
2011. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ameddig nem tudsz kerítésen keresztül legelni, addig nem zavaró.
2011. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira azért nem durva:D csak egy picit látszik, bár a barátaim szerint alig... én meg szépfog-b*zi vagyok :D
2011. okt. 30. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

csókolóztál a barátnőddel hogy őt zavarta? hogy két fogad mindig be akad...

de igazából nem zavr ha jól csókolsz csak apillnat kell és igyekett nem harapni, hanem csókolni!

2011. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"csókolóztam az egyik barátommal, [...] aztán a barátnőm is mondta"

Most akkor te fiúval, lánnyal egyaránt?

2012. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja mind2 vel...
2012. jan. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!