Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most szerelmes vagyok belé de én nemis tudom?

Figyelt kérdés
a barátnőimmel beszélgettünk a pasi ideálomról és én elmondtam hogy egy izmos,magas,barna vagy fekete hajú,rosszfiú az ideálom . és ők azonnal rávágták egy osztálytársam nevét mert ő pont így néz ki. de ő ilyen drogos,verekedős,büdös,retkes és még ocsmány is. jó.. a rossz fiúk ilyenek de szerintem annál csicskább nincs ha egy fiú megüt egy lányt .és az osztálytársam már megütött engem. akkor én most a tuttomon kívül vonzódok az osztálytársamhoz ?
2011. okt. 28. 18:24
 1/3 anonim válasza:
100%
istenem.............
2011. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mus musculus ***** válasza:
Úristen, milyen idióta vagy...
2011. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nyugi. nem.
2011. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!