Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi? ! Amikor nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mi? ! Amikor nagyon kell pisilnem, és megnyomom a nemiszervem fölötti részt (ahol pl a menzesz görcs is van) akkor kb olyan érzésem van, mintha félig elmennék.

Figyelt kérdés
amúgy is könnyen elmegyek, és sokszor ,kb 10 másodperc után képes vok rá megint :D de egy ideje (1-2 éve) észrevettem hogy van ezis. szóval amikor már majdnem bepisilek, és a nagoyn kell pisilnem határán vagyok,és ha akkor megnyomomm ott erősebben az kb felér 1 fél orgazmussal . és most nem értem h ez normális dolog?! v ez mi egyáltalán?! másnak is van ilyen?!
2009. máj. 5. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen van,ez nekem is ismerős!
2009. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is van ilyen, nekem megnyomni se kell. Simán ülök a gépnél pisilnem kell, de még nem megyek mert mondom gyorsan befejezem a levélírást. Aztán elfelejtem és 5 perc múlva meg olyan furcsa érzés, de nekem kb. orgazmusom van rendesen :D Egyébként jó, csak amikor először volt ilyen annyira megijedtem hogy bepisiltem :DD


Amúgy egyszer olvastam, hogy egyes hülye japánok ezt csinálják, hogy nem mennek wcre aztán addig tartják vissza amíg nem lesz orgazmusok meg talán be is pisilnek utána vagy mi. Komolyan, egy cikkben olvastam kb. azóta tudom hogy ez normális dolog.

De nem szabad visszatartani, mert szétdurranhat a húgyhólyag.

2009. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A normális dolgot úgy értettem, hogy nem velem van gond hanem ez a természetes reakciója a testnek... maga a magatartás nem normális.
2009. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
nekem is van, tök normális :)
2009. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Lányok, pontosan hol kell megnyomni? Ki szeretném próbálni bnőmön is.
2009. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha bárkit érdekel, miért is lehet ez: A G-Pont miatt. Elég közel helyezkedik el a hugyhólyaghoz, így - gondolom - ha az nagyon teli van, előfordulhat, hogy nyomja egyes nők g-pontját. Ha meg ugye visszatartod, megfeszíted a hüvelyizmaid, meg amúgy az alhasi izmaid - mint a Kegel-gyakorlatoknál - és a mozgás-nyomás hatására előfordulhat, hogy elmész. Vagy ahogy olvasom, elő is fordul. Nagyon érdekes :)


Hol kell megnyomni? Szerintem kb. ott, ahol a saját hólyagod érzed - azaz a szeméremszőrzet vonala fölött nem sokkal, a szemérmecsont feletti részen. Nem tudhatom, pasi vok, csak tippelek :)

2009. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

off

sztema bnődnek ne nyomkodd mert még bepisil az meg naon ciki lenne szegénynek .. nameg csaknem kérheted meg hogy akkorse menjen pisilni ha naon kell neki :D

2009. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem van sima orgazmusom, meg hüvelyi (G-pont) is. De ez mindkettőtől különbözik, persze attól még lehet, hogy a g-pont és a húgyhólyag "kapcsolata" miatt van.


A srácnak: hiába nyomkodod a barátnődet, ha épp nem kell nagyon pisilnie akkor ez nem fog működni :) ha mégis akkor meg ne, mert hirtelen bepisilhet szegény.

De ha szex közben vagy orálnál óvatosan lenyomod az egyik tenyereddel a hasát alul az is jó. Nekem az hasonló érzés ehhez. De csak amikor már majdnem elmegyek, szóval az elején még ne nyomkodd mert felesleges.

Remélem érted.

2009. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
g-foltnak hivjak azt a pontot nem g-pontnak.
2009. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!