Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen kérdéstő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kérdéstől a pasi fejvesztve menekülne?

Figyelt kérdés

Már elég rég ismerkedünk a kiszemeltemmel. Én komoly terveket szövögetek vele. A gond az, hogy most alakul a dolog köztünk. Még nem szeretkeztünk, nem mélyült még el a kapcsolat.


Szerintetek ledöbbenne, ha azt kérném költözzön hozzám, mert így alaposan megismerhetjük egymást.

Előzmények: a szüleivel él, bár önálló, szóval ott nem tehetnénk, amit akarunk. Én jelenleg szobát bérlek egyetemistákkal, a helyzet hasonló.


Szeretnék mellette ébredni, vele tölteni hosszú órákat.


Mit szólnátok hozzá? Ha azt mondanám, szeretlek, szükségem van rád, költözz hozzám, ha van kedved.


2011. okt. 29. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből odaköltöznie, először szexeljetek. Oldjátok meg pl. vegyetek ki egy szobát valahol egy éjszakára (valahol már lehet pár órára is). Amúgy milyen régóta vagytok együtt?
2011. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez nem azt jelenti, hogy hopsz, ugorj baby az ágyamba, ezt vele is tisztáznám. Hagynánk szépen alakulni a csókunktól a szeretkezésig, nem sietve el. CSAK egy házban élnénk.


Gondolatok? KOrai ez egy kapcsolat elején? Én soha nem gondoltam volna ilyet, de nála ezt érzem.

2011. okt. 29. 16:56
 3/18 A kérdező kommentje:

Hajajjjj, nehéz ezt meghatározni. Hónapokig kerülgettük egymást. Ott tartunk, hogy keressük egymás társaságát, imádjuk egymás csókját, öleléseit. Most alakult ki igazán a dolog.


De ennyire durva ötlet? Max nemet mond nem? De annyira vágyom rá, hogy mellettem legyen. Nem éreztem még ilyet senki iránt.

2011. okt. 29. 16:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Hiányzik, ha nincs velem és keresem, ő is engem... akkor miért ne lehetne? Mi rossz van abban?
2011. okt. 29. 16:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én odaköltöznék, eddig minden barátnőmhöz odaköltöztem pár hét után.

de ki tudja, ő hogy gondolja.

2011. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem,kerd meg ,en is a szuleimmel vagyok egy jo ideje ,orulnek egy ijesminek :)


Egyebkent ,ha nem kerded meg ,sohase fogod tudni a valaszt a kerdesre .

2011. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha részletesen elmondod neki, mire gondoltál, ez nem fogja elriasztani, max nemet mond. De egyébként nem feltétlenül kell összeköltözni ahhoz, hogy sokat együtt legyetek, csak járjatok el együtt helyekre. Esetleg ebben is megállapodhattok, ha odaköltözni még nem akarna.
2011. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De mi oka lehet annak, ha egy férfi erre nemet mond?


Nem kell az anyukájáékkal élni? Bár az lehet zavarná, hogy mit gondol az édesanyja, mikor nem is tud rólam. :) Szerintem.

2011. okt. 29. 17:04
 9/18 anonim ***** válasza:
személy szerint nekem nem tetszene a dolog (ragaszkodom az otthoni dolgaimhoz, nem szeretek költözködni). nem kell ahhoz összeköltözni, hogy mellette ébredhess.
2011. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van, csakhogy: nálam nem jó, egyetemistákkal van tele a lakás. Örülök, ha nyugi van.

Náluk kizárt, szülők.

2011. okt. 29. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!