Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt nagy szerelmem meghívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt nagy szerelmem meghívott a focimeccsére, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel együtt jártam óvodába. Ő volt a nagy szerelmem. Tőle kaptam óvodában az első csókomat. Most megkerestem, ismerősnek jelöltem és ráírtam facen. Ő visszaírt, majd elkérte a telefonszámom és több, mint három órát beszélgettem vele skypon. Kitaláltuk, hogy szervezünk egy óvodás találka bulit. Beszéltünk néhány emberről. Ő mondta, hogy nekünk a buli előtt találkozni kéne. Meghívott a focimeccsére. Én nem tudom mit csináljak! Igent mondtam neki. Gondoltam meghívom az egyik barátnőmet, akit ő is ismer még az oviból. De nem tudom mi legyen. Az ciki lenne, ha olyanok is eljönnének akiket nem ismer? Nem is értek a focihoz, egyedül meg nem mennék el szívesen. Nem tudom mit kéne tennem. SEGÍTSÉG!
2011. okt. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendezzetek inkább pizsipartit! :D
2011. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiúkat nem lehet átbeszélni! :(
2011. okt. 29. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
De hallod menj el aztán meg feküdjetek le ez a legjob megoldás! :D
2011. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bubbyh válasza:
Attól függ h hány éves vagy.....Szerintem ha most össze akar jönni veled akkor ne vidd a barinődet:)
2011. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a szexet hanyagolnám, de azért köszönöm a válaszokat! :D
2011. nov. 21. 19:34
 6/8 A.Romanov ***** válasza:
Valszeg megvette a jegyeket a meccsre (gondolom magyar-török) így ne vigyél senki mást mert azt nem engedik be :D
2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A.Romanov ***** válasza:
ja h az ő meccse hümm
2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A.Romanov ***** válasza:
Akkor tárgytalan, bocsi.
2012. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!