Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kicsik a melleim, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kicsik a melleim, mint ennek a lánynak a képen-ez ugye egyáltalán nem vonzó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 30. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Minden pasinak más tetszik.

Simán lehet vonzó. Nyugi. :)

2011. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a méret borzalmas meg átlagon aluli, lehetne lehgalább egy kisebb B-s, az elég lenne... De azért köszi, tudom, biztos lesz akinek igy tetszek majd, de jó lenne magamnak is tetszeni... :S
2011. okt. 30. 10:37
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha ilyen lenne. Sok pasinak meg a nagy kolonc nem vonzó. Változó tud lenni.
2011. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ezzel a mellmérettel semmi baj. Főleg úgy nem, hogy nem tudjuk hány éves vagy.
2011. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, tudom, hogy jó lenne ha magadnak is tetszenél. Nem tudom, hogy hány éves vagy...és isten ments, hogy plasztikai sebészt ajánljak neked...mert azt szerintem nagyon nem kéne.

Viszont majd ha szedsz fogamzásgátlót, akkor elvileg nő egy kicsit. Legalábbis nekem nőtt.

2011. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem gáz meg hát az összképtől függ ha ehhez a mellhez hatalmas hasad van hát akkor igen egyáltalán nem vonzó de ha van egy formás test és olyanhoz van ilyen melled sztem nem gáz :)
2011. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
23 vagyok már, nőni már nem fog. Plasztikai műtéten gondolkodtam már, de nincs is pénzem rá, meg inkább természetesség párti vagyok.
2011. okt. 30. 10:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a méret számít, sokkal inkább a formája vagy karaktere.
2011. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
162/50 vagyok. Lapos has, mára már feszes combok és feszes fenék (amit tudok, azt megteszek, de természetes mellnövesztés nincs, igy azzal nem tudtam mit kezdeni).
2011. okt. 30. 10:44
 10/23 A kérdező kommentje:
Formára is olyan, mint a képen látható lánynak.
2011. okt. 30. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!