Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy szerelmes, hogy a fiúhoz szexuálisan nem vonzódik?

Figyelt kérdés
Csak a személyiségébe vagyok belezúgva, de abba nagyon. Külsőre viszont annyira nem tetszik... Nem taszít egyáltalán, de annyira nem is vagyok oda érte.
2011. okt. 30. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet és a szerelem közti különbség a testi vonzalom. ha ez nincs meg akk az csak szeretet.

(normális esetben ezért nem vagy szerelmes a testvéredbe, v egy közeli rokonodba).

2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
én mikor szerelmes voltam sose vonzott az illető szexuálisan illetve sose gondoltam bele a szexbe
2011. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és fiú vagyok
2011. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

utolsó: akkor te még vagy gyerek vagy, vagy nem is voltál szerelmes. : )

(ezzel nem azt akarom mondani h a szerelem a szexről szól, de arról is)

2011. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani, akit szeretek azt testileg is szeretem. Szóval ha nem tetszik külsőleg én akkor is szépnek fogom látni, mert megszerettem és vonz, mint férfi és mint ember.
2011. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23:16-nál a pont, és persze ez akkor is működik, ha a nemeket felcseréljük, bármilyen hihetetlen.
2011. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem erról volt szó hogy az illető sose tetszett, mert szépek voltak de nem úgy gondoltam a szépségükre mint egy jó csajra akihez semmi közöm
2011. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És miért kellett volna úgy gondolnod rá? :D Gondolhatsz rá jó csajként úgyis, hogy a párod, akit szeretsz.
2011. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!