Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról az emberről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról az emberről, aki nem jóképű, de nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
Természetesen párkapcsolat szempontjából. Nem arról van szó, hogy ápolatlan, hanem hogy nem született jóképűnek.

2011. okt. 31. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az hogy jóképű e valaki az szubjektív,viszont a modora,öltözködése és a személyisége fogja eldönteni hogy mennyire fogom jó pasinak tartani. lehet hogy akár egy 8as is lehet valakinek,de azért ne akarjon egy 9-10es nővel leállni. mondjuk,ez is attól függ hogy neked mit jelent hogy magas elvárás. azt hogy modellalkata van és nincs jobb dolga mint hogy a manikűröshöz fodrászhoz meg masszíroztatni járjon,vagy azt hogy átlagosan néz ki de inteligens és jól tud főzni,megértő stb.
2011. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez meg olyan hülyeség, hogy 9-10-es lánnyal ne akarjon leállni.

Egyrészt rohadtul szubjektív, másrészt az életben nem láttam két hasonló kaliberű embert párban.

A barátnőm például nagyon híres modell, gyönyörű szép, mégsem volt soha olyan pasija, akitől mindenki hátast dob.

Rohadtul nem ezen múlik.

2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Irigylem. Nincs annyira kiéhezve, hogy bárkivel beérje.
2011. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne ?Nyugodtan küzdjön és érje el a céljait még akkor is ha magasra teszi a mércét. Még csak nem is reménytelen. Viszonylag sok tök átlagos palit látok olyan nőkkel hogy hűha.

Amúgy egy nem helyes pasit simán vonzóvá tehet az öltözködése/viselkedése stb...

2011. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, csak az a nagy elvárás nem éppen abban mutatkozik meg, amit a nép általában gondol.

És persze én is igyekszem megfelelni ezeknek.

2011. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem rendben van, de egyébként akkor te napjába hány lányt szólítassz meg, vagy milyen gyakorisággal próbálkozol be a lányoknál? Mert én is válogatok a pasik között, de hozzájuk nem kell oda mennem, mert ők jönnek hozzám. Meg alapból úgy gondolom, sokkal több a szép lány, mint a helyes pasi, szóval neked mi a nagy elvárás?
2012. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tőlem lehetnek elvárásai max ha ezek miatt nem érzem magam jól mellette akkor vannak problémák, de mindnekinek vannak valamilyen szintű elvárásai
2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!