Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok nagyon sokat számít az, hogy milyen egy lány foga?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy az ha pl nem teljesen egymás mellet állnak meg ilyenek
2011. okt. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Képet, és mondunk véleményt.
2011. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát...inkább számít, mint sem.


volt anno a suliba egy csaj, kb 6 éve, valami alexandra asszem, és nagyon szép csaj volt, csak hat a fogai furák voltak :S

2011. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, az enyémek se vonalzóval lettek beállítva.
2011. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy baleset miatt nem állnak teljesen rendezetten a felső metszőfogaim. Nem vészes, de kissé álszent dolog volna, ha ennek tényében én elvárnám a tökéletes fogazatot.


A lények, hogy legyen tisztán tartva. Na jó, azért annak nem örülnék, ha egy anondontiás lánnyal jönnék össze.

2011. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán, nem is tehet róla. Ha tetszik, úgy is tetszeni fog.
2011. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem ugyan nem érdekel. De azért legyen meg mindegyik, legalább elöl. (vagy pótoltassa ki, a fogakról úgysem szokták megkérdezni, hogy igaziak-e)
2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem nem zavar



egy teljesen szétrohadt fogsorral rendelkező fiú

2011. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van amikor zavaró, de van amikor van oylan akinek a felső szem vagy a szélső metsző nagoyn fenn van, ha aranyosan tud mosoylogni és "illik" is az arcához akor kivétel: és nem számit, de van akinek abszolut nem stimmel, de akkora katasztrófa ha nincs akor nem elsődleges, sokkal fontosabb h fehér és ép legyen mind


f17

2011. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!