Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mit írhatnék neki, ami leveszi a lábáról? (Felnőtteknek szól a kérdés, tinik mellőzzenek)

Figyelt kérdés

Üdvözlet Mindenkinek!


Ötletekre lenne szüksége, tőletek várom a megoldást! :)


Van egy férfi, akivel már hosszó ideje keresgetjük egymást, ám nem randizgatunk, csak úgy egyéb okból. (Nem szex).

SEgítünk egymásnak ebben-abban stb. Tudom, hogy kedvel, mert nem keresne, én is őt.


Valami olyan sms-t szeretnék neki írni, ami feldobja a napját, elég szomorú mostanság, sok gondja van. És egyben olyat, amiből kedvesen ugyan, de érzi, hogy nagyon fontos az életemben.


Legyen az sms nagyon kedves, aranyos, kicsit sejtető... Nem akarom rázudítani, hogy imádom, csak pici célzást tenni, ami kétértelmű.


Mit gondoltok, van ötlet?


2011. nov. 1. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit írsz, abból tudni fogja, hogy fontos neked.
2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én jan. 1-én felhívtam egy exemet, és azt mondtam neki, hogy ő a legjobb az ágyban, akivel valaha is voltam.

Nem mintha vissza a akartam volna szerezni, vagy valami, csak nem akartam egy gagyi buék-et vagy lejáratott sms-t írni, olyat akartam, ami még sokáig a fejében marad, és tud belőle erőt meríteni.

2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érzi már ő így is szerintem. Csak van egy különbség, nekem nem barátként fontos és azért keresem, írok neki, hanem mert titkon az életem érte adnám.


Mostanság nincs jó passzban és szeretném, ha csak egy percre is kizökkenteni ebből. Ha egy mosolyt csalok az arcára, már megérte.

2011. nov. 1. 13:07
 4/6 A kérdező kommentje:

13:06!


Nagyon nagy vagy, remélem tudod!


Én nem írhatok ilyet, hiszen nem feküdtünk le egymással, még egy csók vagy egy simogatás sem volt. De tudom, hogy több van köztünk mint egy szimpla barátság és rajta is látom. Másokkal nem ilyen, én sem , csak vele.

2011. nov. 1. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés,bár nekem is lenne merszem valamit írni a kiszemeltemnek:)



Én próbálok általában valami sablonos dolgot írni(illetve régebben ezt csináltam).Ilyeneket pl,hogy "milyen napod van?nekem ma nagyon szuper,és remélem neked is az lesz+:) na meg sok mosoly jel....

2011. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ilyeneket szoktam:


legyen nagyon kellemes napod, vigyázz magadra stb..és vigyor jelek


De miért nem írsz neki olyat, amiből érzi a dolgot? Így nem adod meg magadnak az esélyt? Mit bukhatsz? SEmmit.

2011. nov. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!