Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak egy hét randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak egy hét randizgatás után bevallom, hogy szeretem, hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten kb 4x találkoztunk, és minden nap több órát csetelünk, és azt is mondta, hogy örül neki, hogy vagyok. (Nem most ismerkedtünk meg, csak mostanában kattantunk egymásra) Szerintetek meg merjem lépni, hogy elmondom neki? L, 24
2011. nov. 1. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ha le is fekszel vele,akkor nem.
2011. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pasi függő, én fejjel a falnak rohannék ha ilyet hallanék, de valaki viszont örülne neki.
2011. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért rohannál fejjel a falnak? És miért kéne, hogy lefeküdjek vele? Nem hiszem, hogy összefügg a kettő...
2011. nov. 1. 23:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

kb. ezért rohannék fejjel a falnak:


http://www.youtube.com/watch?v=KN8YgUNS1m4

2011. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

dugás nélkül nem hiteles.

kb olyan lenne,hogy itt van 1 milla,gyere odaadom,odamegyek,erre benyögnéd,csak vicceltem.

2011. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te nagyon nagyon jó arc vagy :) Szóval akkor szerinted várjak még vele?
2011. nov. 1. 23:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne mondj neki ilyet, mert ha ő még nem biztos az érzéseiben, könnyen elijesztheted.
2011. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha annyira szeretnéd, akkor simán dugnál vele. Ha pedig attól félsz, hogy könnyűvérűnek fog tartani, és emiatt elhagy, akkor nem kell aggódnod, mert amint két hét után benyögöd, hogy szereted, azonnal leépít.

Szomorú, hogy 24 évesen még itt tartasz. Feltehetőleg nem sok pasid volt korábban, így kézzel-lábbal ragaszkodsz az elsőhöz, akivel sikerült komolyabb szintre lépni.

Attól is függ, hogy mióta ismered. HA még sosem találkoztatok, elég gyors lehet ez a hirtelen szerelmi vallomás.

2011. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
63%-os, neked baj van az agyaddal. Nem a lefekvéssel kapcsolatban kérdeztem, hogy várjak-e, hanem a szeretlekkel. Sok pasim volt, de ezt most tényleg szeretem, és nem akarom elriasztani. Remélem, érted.
2011. nov. 1. 23:24
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocs, 65.
2011. nov. 1. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!