Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek is rosszul esik, ha a barátnőtök nem féltékeny?

Figyelt kérdés
Volt barátom még mindig ezt sérelmezi. Azt hiszi, azért nem voltam féltékeny, mert nem gondoltam, hogy másnak is megtetszhet, ergo csúnyának tartottam. Pedig nem, számítottam rá, hogy másoknak is megtetszhet, megpróbálják elcsábítani, de azért nem féltékenykedtem, mert BENNE BÍZTAM, és feltételeztem, hogy szeret, neki csak én kellek, és nem csalna meg. Ti hogy vélekedtek erről a féltékenység dologról?
2011. nov. 1. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én barátom direkt örül neki, hogy nem féltékenykedek.
2011. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom direkt provokált h féltékeny legyek, aztán meg szidott mindenki előtt h milyen hisztérika vagyok.
2011. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Rám még sose voltak féltékenyek, pedig elég sok csajszinak bejövök.

Ez nekem nem probléma most sem, mert én alakítom így. Nem kerülök olyan szituációba amikor barátnőm van, ami féltékenységet szülhetne.


A volt barátod meg idióta, ha csúnyának tartottad volna, akkor ugyan mi a fenéért jártál volna vele?!

2011. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ne kislányokkal (értsd: nyálas b*zikkal) kezdj, akik örök életükben max pasik lehetnek, hanem férfiakkal. A nő párja a férfi, a férfié a nő. A pasié a csaj, a csajé a pasi.
2011. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim meg mindenki előtt kijelentette, kár hogy nem olyan nagy a mellem, mint a barátnőnknek. Majd mivel megjegyeztem, hogy ez szarul esett, féltékenynek titulált. -.-
2011. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én féltékeny voltam eleinte, mert minden gyönyörű alakú lányt feltűnően megnézett miközben az én kezemet fogta. Erről leszokott a jelenlétemben, szerintem ez a minimum. De nem is miatta volt ez hanem az én önbizalomhiányom miatt. Meguntam, kisportoltam magam, imádom az alakom és most én vagyok az akit megnéznek és a férjem mérgelődik :D
2011. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Az lemaradt, hogy ugye végignézte a lányokat. Erre szóltam neki, hogy ne alázzon már mire ő azt válaszolta, hogy csak bebeszélem magamnak. Igen, bebeszélem, hogy a szeme a nőt nézi és szépen lassan végigpásztázza. Láttam. Szóval jó szar dumája volt, de ő csak kiröhögött, hogy féltékeny vagyok (: és jól esett neki.
2011. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak hisztis férfiak is.
2011. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom, ti szerencsésebbek vagytok :D
2011. nov. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!