Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési zavar az is, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar az is, ha bármitől izgalmi állapotba kerülök?

Figyelt kérdés

Sokszor, bármilyen -szexualitástól mentes- izgalmi állapotban merevedésem van. Ennek következtében, az együttlétek során is komoly figyelmet és önuralmat igényel, hogy ne érjen véget pár perc alatt..

Mi lehet az oka? Megoldható szakember nélkül is? Ötlet, esetleg jó könyv a témában? Köszi!


Kérem, hogy kíméljetek meg az idióta beszólásoktól! Köszönöm!


2011. nov. 1. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a sajtos pogácsától is akkor már igen!
2011. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ugyanez a problémám van... 14/F
2011. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sátrat állítasz még nem kell gyorstüzelned.


Amikor barátnőmmel vagyok kettesben, közel egymáshoz akkor nekem is szinte végig ez a szitu van, de ettől még nem fogok hamar elélvezni.


Inkább azt gyakorold, hogy minél tovább bírd.

2011. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze, hogy nem gond, ha a barátnőm közelsége merevedést okoz. De nálam ez sokkal komolyabb.

Tanultam alap pszichológiát, olvastam könyveket multiorgazmusról és egyéb dolgokról.. Olyan emberektől várok segítséget, akik tudják, hogy hol rejtőzhet az oka!

Előfordult évekkel ezelőtt, mikor még játszottam a szgépes játékokkal, hogy egy izgalmas focimeccs alatt is végig merevedésem volt.. Ez talán már a sajtos pogi kategória.. :)

2011. nov. 2. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:

ha 3 hónapon keresztül napi 2x dugod meg a nődet és még mindig fent ÁLL a probléma,akkor érdemes szakemberhez fordulni.

egyéb esetben teljesen normális kielégületlenség,tapasztalatlanság.

2011. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most nincs barátnőm, de amikor napi átlag 2 volt fősulis koromban, akkor is így "állt" a helyzet :)
2011. nov. 2. 01:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem zavar. Az zavar ha nem működik!
2011. nov. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!