Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy magatokat, hogy semmi nem jön össze, főleg szerelemben?

Figyelt kérdés

Olyan mintha meg lennék átkozva.. semmi nem jön össze. A barátaim unszolására jelentkeztem egy tanfolyamra, hogy eltereljem a figyelmemet. Én is így álltam hozzá, nem akartam pasizni, csak tanulni. A tanfolyamon megismerkedtem egy helyes pasival, de próbáltam nem úgy gondolni rá, mondogattam magamnak hogy tanulni jöttem ide, nem pasizni. Ellenben egyre jobban kezd érdekelni.

Szerintem én is tetszem neki (nem 100% ez), konkrét jelet nem adott, csupán csak "érzem". Ahogyan rám néz, és .. vibrál közöttünk valami, én legalábbis ezt érzem. Viszont nem lép, és én nem merek lépni, mert idősebb nálam úgy 6-7 évvel, és még azt sem tudom róla hogy van e barátnője.

És még jobban elszomorodtam most, hogy tényleg nem pasizni mentem oda, hanem tanulni, "leszartam" mindenkit és mit ad Isten, tök véletlenül ismerkedtünk meg. És állunk mint egy tó, pedig a tanfolyamomnak 2 hét múlva vége :/


Mit tegyek szerintetek?


21/L



2011. nov. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jöjj vele össze, szülj neki kölköket.
2011. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Bocs, de ha idősebb is nálad, attól még nem harapja le a fejed. Menj oda hozzá nyugodtan, végülis csoporttársak vagytok, nem idegenek.
2011. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te semmit. Gondolom, ha tetszel neki, majd csak meghív egy kólára... Viccet félretéve, én már harminc vagyok, és nekem se jött össze sose semmi, mígnem tíz év magány után rájöttem,hogy volt oka, a sorsod arra fog terelni, amerre kell, ami azt jelenti, hogy minden máshogy falakba fogsz ütközni. Aztán úgyis meglesz a boldogságod. Gondolj arra, hogy lehet hogy még 5-6 év múlva fogod megismerni az igazit, akkor addig mindennap szenvedni fogsz, na nehogy már! Amúgy drukkolok.
2011. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem udvarlóim vannak, de senki nem jó :(

Nagyon bánt, hogy senkinél nem érzek pluszt, pedig csodálatos emberek, de nem merek kapcsolatot kezdeni, mert nem akarok megbántani senkit, azt nem bírná elviselni a lelkem.

Szóval azt hiszem én is meg vagyok átkozva. Csak tudnám miért..

2011. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele mindig beszédbe elegyedni...:) Ha elkéri majd az elérhetőséged,akkor már zöld utad lesz!


Amúgy nekem tanácsolhatsz valami tanfolyamot,jó lenne nekem is ismerkedni.Bocsi az offért,jöhet privibe is :D

2011. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira kellenél neki, hát már régen lépett volna. Nyilvánvalóan csak beképzeled magadnak, hogy odavan érted.
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!