Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú megérzi, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú megérzi, ha egy lány még sosem csókolózott?

Figyelt kérdés
már 17 éves vagyok volt már barátom, de annyira nem hoztak lázba, hogy el sem jutottunk odáig.
2011. nov. 2. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
igen észre veheti a tapasztalatlanságot de nem mindenkit zavar, sőt sok fiú büszkeis rá hogy ő tanított meg csókolózni :)
2011. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de, ez gáz.

az hogy szüzesség azt még azt mondom, hogy ok, de csókolózás...

2011. nov. 2. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ugynézzük,egyszer mindenki megtanul,v nem?:D
2011. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok.. de nem mindegy kivel és milyen korban
2011. nov. 2. 20:25
 5/9 Sikoltó ***** válasza:
mindenki volt kezdő és az látszik is. de hamar bele lehet jönni :D
2011. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gergo_30F ***** válasza:
ugyanmár, nagyon élvezetes és bensőséges játék lehet ez! ;) inkább annak szurkolj, hogy a barátod tényleg elmondja szerinte/neki hogy lenne jó.
2011. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem változó. ha nem görcsölsz rá csak ösztönösen cselekedsz akk valsz nem fogja megérezni, ha nem is mondod neki
2011. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 JANIkettőezer ***** válasza:

Hát én a jelenlegi barátnőmön eléggé megéreztem, de nem zavart. Elmondtam neki, hogy szerintem hogy is kéne. Előtte nem igazán akart csókolózni, azóta elég gyakori dolog.

Szóval ja, megérezheti/megérzi, de nincs belőle semmi baj.

2011. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En elso pasim nem hitte el hogy meg nem csokoloztam.. Szval attol fugg hogy hogyan csinalod. Ne hatralj meg :)
2015. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!